لوله بازکنی تهران

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران میتوانید شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیک ترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود انجام کار بدون تخریب ، کثیف کاری و 100% تضمینی است.


خدمات لوله بازکنی تهران در تمام مناطق شهر تهران ارائه می شود.

لوله بازکنی تهران

زمان اعزام لوله بازکن

30 دقیقه

زمان انجام کار لوله بازکنی

20 دقیقه

ساعت و روزهای کاری

شبانه روزی و بدون تعطیلی

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

قیمت لوله بازکنی تهران

زیر قیمت همکاران

مراحل و نحوه لوله بازکنی تهران

1. تماس و هماهنگی با پشتیبانی
برای درخواست خدمات لوله بازکنی در تهران، ابتدا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. در این تماس، نوع و شدت گرفتگی لوله را بیان کنید و آدرس دقیق محل زندگی خود را به پشتیبانی اطلاع دهید. هماهنگی از طریق تیم پشتیبانی به شما کمک خواهد کرد تا خدمات لوله بازکنی با دقت در محل مورد نظر ارائه شود.
2. هماهنگی برای اعزام لوله بازکن به محل شما
پس از تماس با پشتیبانی سایت، تیم ما با شما هماهنگی خواهد کرد و زمان اعزام لوله بازکن به محل مورد نظر شما را تنظیم خواهد کرد. در این مرحله، جزئیات بیشتری درباره نحوه انجام خدمات و پاسخ به هر گونه سوالی که شما دارید، به شما اعلام خواهد شد. ما با توجه به اطلاعاتی که از شما دریافت کرده‌ایم، بهترین تجربه در بازکردن لوله را برای شما فراهم خواهیم کرد.
3. اعزام نزدیکترین لوله بازکن به محل شما
بعد از هماهنگی، گروه ما نزدیکترین لوله بازکن را به محل شما برای ارائه خدمات اعزام می‌کند. نهایت زمان رسیدن لوله بازکن به محل شما تا ۳۰ دقیقه خواهد بود. این اقدام سریع و کارآمد به منظور رفع گرفتگی لوله و حل مشکلات به سرعت صورت می‌پذیرد، تا شما بتوانید از خدمات با کیفیت گروه فنی خدماتی کاجینو بهره‌مند شوید.
4. بررسی نوع و شدت گرفتگی لوله
پس از رسیدن لوله بازکن به محل شما، تیم ما به بررسی دقیق و شناسایی شدت گرفتگی لوله می‌پردازد. از تجهیزات مدرن و تخصصی استفاده شده تا به دقت مشکلات لوله را تشخیص داده و راه‌حل مناسب را ارائه دهیم.
5. انتخاب دستگاه و فنر مناسب برای لوله
انواع مختلفی از دستگاه ها و فنر های لوله بازکنی وجود دارند. سرویسکار بعد از بررسی نوع و شدت گرفتگی ، دستگاه و فنر مناسب برای انجام کار را انتخاب میکند.
6. باز کردن گرفتگی لوله
لوله بازکن با بررسی دقیق و تجهیزات مناسب، گرفتگی لوله را با حداقل تخریب و کثیف کاری باز می‌کند. این روش مبتنی بر تکنولوژی‌های پیشرفته، امکان بازگشایی لوله‌ها را با دقت بالا و بدون نیاز به تخریب محیط فراهم می‌آورد، تا شما از یک خدمات لوله بازکنی تمیز و کارآمد بهره‌مند شوید.

بهترین لوله بازکنی تهران

شاید این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی در خانه یا محله کارتان هستید ناگهان آب از لوله های ساختمان بالا زده و محیط اطراف را به شدت کثیف و آلوده کرده باشد.

 

این مشکل اغلب اوقات در لوله های اشپزخانه، حمام، توالت، حیاط، پارکینگ، بالکن و … اتفاق می افتد و دلیل گرفتگی لوله در این نقاط از خانه، استفاده زیاد ما از این لوله ها می باشد.

 

ولی خب اگر این اتفاق افتاد چه باید کرد؟

 

 در مرحله اول باید خونسردی خود را حفظ کنید و به دنبال یک شرکت لوله بازکنی تهران باشید که بتواند این مشکل را بدون تخریب و آسیب به لوله حل کرده و گرفتگی لوله را باز کند.

 

استفاده از خدمات بهترین لوله بازکنی تهران

 

اما در این بین شرکت هایی هستند که به صورت منصفانه ای در زمینه لوله بازکنی تهران فعالیت می کنند. لوله بازکنی تهران که زیر نظر گروه فنی خدماتی کاجینو فعالیت می کند یکی از  خدماتی است که در بین مردم تهران خودش را ثابت کرده و به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی تهران در سال  1401 و 1402 انتخاب شده است.

 

اما دلیل انتخاب به عنوان بهترین لوله بازکنی تهران چیست؟

 

دلیل انتخاب به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی در تهران قیمت های باور نکردنی این شرکت بوده و چون به صورت شبانه روزی فعالیت می کند هم از دلایل دیگر انتخاب این شرکت می باشد.

 

هچنین لوله بازکنی تهران در تمام مناطق استان تهران فعال بوده و به صورت فوری سرویسکار به محل اعزام می کند.

 

اگر در شهر تهران یا شهر های دیگر استان تهران به خدمات لوله بازکنی نیاز  داشتید میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.

بهترین لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهران فوری

خدمات لوله بازکنی تهران بسیار فوری به طوری که بعد از تماس شما و درخواست اعزام سرویسکار، لوله بازکن ما زیر 30 دقیقه به محل شما رسیده و گرفتگی لوله بسیار سریع رفع می کند.

 

اعزام سریع سرویسکار لوله بازکنی، یکی از مزایای انتخاب لوله بازکنی تهران می باشد چون که سرویسکار هر چقد زودتر به محل برسد، گرفتگی لوله را زود تر رفع خواهد کرد و در مجموع شما زودتر از شرّ گرفتگی لوله خانه یا محل کارتان خلاص خواهید شد.

 

خدمات فوری لوله بازکنی در همه نقاط شهر تهران انجام می شود یعنی اینکه اگر شما به طور مثال در دور ترین نقطه از شهر تهران یا حتی روستاهای تهران باشید سرویسکار ما زیر 30 دقیقه به محل شما می رسد.

 

3 دلیل وجود دارد که باعث می شود استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران فوری و راحت تر از قبل باشد.

 

دلیل اول زود رسیدن لوله بازکن، استفاده از موتور سیکلت است که تمامی سرویسکاران شرکت لوله بازکنی تهران مجهز به موتور سیکلت بوده که زمان رسیدن به محل را بسیار کم می کند.

 

دلیل دوم این است که لوله بازکنی تهران برای ارائه خدمات لوله بازکنی در استان تهران و شهرهای آن نزدیک به 60 سرویسکار لوله بازکنی استخدام کرده و آن ها را در سطح شهر تهران و شهر های دیگر نزدیک پایتخت، پخش کرده است.

 

اما دلیل سوم این است که وقتی شما برای اعزام سرویسکار با ما تماس می گیرید، پشتیبانی سایت ما، منطقه در حال سکونت شما را بررسی کرده و نزدیکترین لوله بازکن به آن منطقه را به محل شما اعزام می کنند.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران به صورت فوری کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.

لوله بازکنی تهران فوری

لوله بازکنی تهران شبانه روزی

خدمات لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی در تمام نقاط شهر تهران و استان تهران ارائه می شود و شما هر زمان که به این خدمات نیاز داشتید میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

 لوله بازکنی تهران بدون تعطیلی در تمام روزهای سال فعال بوده و حتی میتوانید در مواقع اضطراری هم از خدمات لوله بازکنی تهران استفاده نمایید.

 

خدمات لوله بازکنی تهران در روزهای عید نوروز، تعطیلات نوروز، عید قربان، عید سعید فطر، مواقع اضظراری مانند بارش برف و باران و …  هم این خدمات را فوری ارائه می کند و شما هر زمانی میتوانید از این خدمات استفاده نمایید.

 

مزایا استفاده از لوله بازکنی تهران شبانه روزی

 
1. شبانه روزی در تمام نقاط شهر تهران
2. بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل
3. ارائه خدمات در مواقع اضطراری
4. ارائه خدمات در شرایط بد آب هوایی مانند بارش برف و باران
5. %100 تضمینی
 
شما میتوانید در تمامی روزهای سال از خدمات لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی استفاده کنید. فقط کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.
لوله بازکنی تهران شبانه روزی

بازکردن لوله در تهران

اگر به دنبال لوله بازکنی هستید که بتواند به صورت 100% تضمینی گرفتگی لوله های شما را در تهران رفع کند، بهتر است شرکت لوله بازکنی تهران را انتخاب کنید. با استفاده از نیروهای مجرب و باتجربه می تواند گرفتگی لوله های خانه یا محل کارتان را بدون تخریب، کثیف کاری، و 100% تضمینی رفع کرده و آن را باز کند.

 

لوله بازکنی تهران که زیر نظر گروه فنی خدماتی کاجینو فعالیت می کند، خدمات دیگری را هم  در شهر تهران ارائه می کند این خدمات عبارتند از:

 

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران، تخلیه چاه تهران، لوله کشی آب و فاضلاب در تهران، حفر چاه دستشویی و فاضلاب در تهران، نصب توالت فرنگی و ایرانی و …

 

این خدمات همراه با خدمات لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی و فوری ارائه می شود و شما عزیزان پایتختی هر زمان که به این خدمات نیاز داشتید میتوانید با شرکت لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.

 

اما در خدمات لوله بازکنی تهران از چه دستگاه های استفاده می شود؟

 
شرکت لوله بازکنی تهران در ارائه خدمات لوله بازکنی در استان تهران از دستگاه های پیشرفته ای مانند دستگاه فنر (ژنراتور)، دستگاه تراکم هوا، دستگاه مکش (ساکشن) و واتر جت استفاده می کند که هر کدام از این دستگاه ها استفاده متفاوتی دارد و هر یک مخصوص لوله هایی با شذت گرفتگی کم و زیاد است.
 
 به طور مثال فنر و دستگاه مخصوص لوله هایی با گرفتگی نسبتا معمولی می باشد. دستگاه تراکم هوا مخصوص لوله های چدنی و لوله هایی با قطر کم می باشد یا مثلا دستگاه واتر جت که به ندرت استفاده می شود مخصوص لوله هایی با قطر زیاد و لوله هایی بزرگ می باشد و می تواند گرفتگی هر نوع لوله ای را باز کند.
 

در استفاده از دستگاه واتر جت باید بسیار دقت کرد. چون که اگر از این دستگاه اشتباه استفاده شود می تواند به لوله کشی ساختمان شما آسیب برساند باید این را در نظر داشته باشید که واتر جت برای لوله کشی ساختمان استفاده نمی شود و از این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله های فضلاب شهری و لوله هایی با قطر زیاد استفاده می شود.

 

در ادامه درباره نحوه استفاده و بازکردن لوله با استفاده از دستگاه های دیگر هم توضیح خواهیم داد لطفا با ما همراه باشید.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران، میتوانید با شماره (09194423475) تماس شبانه روزی بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شده و گرفتگی لوله هایتان را به صورت 100% تضمینی رفع نماید.

بازکردن لوله در تهران

ویژگی های شرکت لوله بازکنی تهران

خدمات لوله بازکنی تهران ویژگی های زیادی دارد که خیال مشتریان را برای استفاده از این خدمات راحت کرده و اطمینان آنها را از خدماتی که برایشان ارائه می کنیم جلب کرده است.

 

ویژگی های خدمات لوله بازکنی تهران عبارت اند از:

 

1. زیر قیمت همکاران

لوله بازکنی تهران زیر قیمت تمامی همکارانمان در تهران ارائه می شود و تضمین می کنیم که شرکت ما در ارائه خدمات لوله بازکنی تهران بهترین و کمترین قیمت را به شما اعلام می کند.

 

2. ارائه خدمات لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی

خدمات لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی ارائه می شود و مشتریان ما می توانند در هر زمانی از این خدمات استفاده نمایند.

 

3. لوله بازکنی تهران فوری

لوله بازکنی تهران به صورت فوری و شبانه روزی در تمام مناطق استان تهران ارائه می شود. منظور از فوری بودن خدمات، به این معناست که بعد از تماس شما با شرکت ما، سرویسکار زیر 30 دقیقه به محل شما رسیده و گرفتگی لوله را در کمتر از 40 دقیقه رفع می کند.

 

4. استفاده از نیروهای مجرب و باتجربه

تمامی لوله بازکن هایی که لوله بازکنی تهران استخدام کرده است، دارای مدرک از دانشکده های فنی و حرفه ای می باشند و در زمینه لوله بازکنی تهران 15 سال تجربه دارند که این تجربه به آن ها کمک میکند گرفتگی هر نوع لوله ای را با هر شدتی، به صورت 100% تضمینی باز کنند.

 

5. فعال در تمامی نقاط پایتخت

خدمات لوله بازکنی تهران در تمام نقاط استان تهران و تمامی شهرهای آن انجام می شود. همچنین این خدمات در تمامی روستاهای دور و نزدیک استان تهران ارائه می شود.

 

6. انجام کار بدون تخریب و کثیف کاری

لوله بازکن های ما در انجام کار بسیار دقت می کنند که آسیبی به لوله های ساختمان نرسانند و کار را بدون تخریب و کثیفکاری در محیط انجام دهند.

 

7. ارائه سرویس های دیگر مربوط به لوله بازکنی تهران

در شهر تهران خدمات دیگری نیز ارائه می شود که میتوانید از آن استفاده نمایید. خدماتی همچون تشخیص ترکیدگی لوله در تهران، تخلیه چاه تهران، لوله کشی در تهران، حفر چاه دستشویی و فاضلاب در تهران، نصب و توالت فرنگی و ایرانی و … در تهران اتجام می شود که میتوانید از آن استفاده نمایید.

 

8. استفاده از دستگاه های پیشرفته و مخصوص لوله بازکنی تهران

در خدمات لوله بازکنی تهران از دستگاه های مخصوصی استفاده می شود که می توانند گرفتگی هر نوع لوله ای را با هر شدتی باز کنند.

 

9. %100 تضمینی

لوله بازکن های ما بعد از بازکردن گرفتگی لوله آن را به مدت 6 ماه ضمانت میکنند و این به شما تضمین می دهد که به مدت 6 ماه و هیچگونه گرفتگی لوله برایتان پیش نخواهد آمد.

 

 هر زمان که درگیر مشکل گرفتگی لوله در شهر تهران و یا اطراف آن شدید، میتوانید از خدمات لوله بازکنی تهران استفاده نمایید. برای استفاده از این خدمات کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.

لوله بازکنی تهران تضمینی

بازکردن لوله با استفاده از 4 روش خانگی

در این بخش 4 روش خانگی برای بازکردن لوله در شهر تهران را به شما آموزش می دهیم. این روش ها تنها در صورتی می تواند گرفتگی لوله را باز کند که گرفتگی آن جزئی باشد.

 

1. بازکردن لوله با جوش شیرین و سرکه

 

بازکردن لوله با استفاده از جوش شیرین و سرکه یکی از روش‌های خانگی مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله است. این روش معمولاً در مواردی که گرفتگی لوله نسبتاً کمتری دارد موثر است. در این روش، مخلوطی از آب گرم و جوش شیرین و سرکه به لوله اضافه می‌شود تا گرفتگی لوله را حل کند. این مواد با فعالیت شیمیایی خود می‌توانند رسوبات را حل کرده و لوله را باز کنند.

 

برای استفاده از این روش، ابتدا باید مقداری جوش شیرین و سرکه را با آب گرم مخلوط کرده و به لوله اضافه کنید. سپس به مدت حدود 30 دقیقه اجازه دهید تا مواد شیمیایی درون لوله اثر خود را اعمال کنند. پس از گذشت این مدت زمان، می‌توانید آب جاری را از لوله به آرامی رها کنید. با این کار، باید توجه داشت که اگر گرفتگی لوله به خوبی حل نشد، ممکن است نیاز به استفاده از روش‌های دیگری باشد.

 

با این حال، این روش ممکن است در برخی موارد موثر نباشد، به ویژه اگر گرفتگی لوله بسیار شدید باشد یا رسوبات سنگینی درون لوله وجود داشته باشد. بنابراین، پیش از استفاده از این روش، بهتر است میزان گرفتگی و شدت آن را ارزیابی کرده و در صورت لزوم، از روش‌های دیگری نیز استفاده کنید.

 

2. رفع گرفتگی لوله با استفاده از آب جوش

 

باز کردن لوله با استفاده از آب جوش یکی از روش‌های موثر و قدیمی برای رفع گرفتگی لوله‌هاست. این روش از آنجا که از مواد شیمیایی یا مواد خوراکی خاصی استفاده نمی‌کند، به عنوان یک روش طبیعی و ایمن شناخته می‌شود. در زیر توضیحات بیشتری در مورد این روش آورده شده است.

 

آماده‌سازی آب جوش:

 ابتدا باید مقدار مناسبی آب را جوشانده و آماده کنید. معمولاً برای این کار از یک قوری یا قابلمه استفاده می‌شود. حرارت آب باید به حدی باشد که بتواند مواد چسبیده به دیواره لوله را رقیق کرده و آنها را جدا کند.

 

ریختن آب جوش به لوله: 

بعد از جوشاندن آب، باید آن را به لوله بریزید. این مرحله مهم است زیرا حرارت و فشار آب جوش باعث رقیق شدن رسوبات و مواد چسبیده به دیواره لوله می‌شود.

 

صبر و انتظار: 

بعد از ریختن آب جوش به لوله، باید مدتی صبر کنید تا آب جوش بتواند به طور کامل درون لوله فعال شود و مواد چسبیده را رقیق کند. این مرحله معمولاً چند دقیقه به طول می‌انجامد.

 

شستشوی لوله:

پس از مدت مشخصی که آب جوش درون لوله مانده است، لوله را با آب سرد شستشو دهید تا مواد محلول و چسبیده به دیواره لوله خارج شوند. این کار باعث می‌شود که لوله کاملاً تمیز شود و به طور کامل باز شود.

 

با استفاده از این روش، می‌توانید به طور طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی یا ابزار خاص، لوله‌های گرفته را باز کنید. این روش به خصوص برای لوله‌هایی که با رسوبات چربی یا مواد آلی گرفته شده‌اند، بسیار موثر است.

 

3. بازکردن لوله با استفاده از خمیر دندان و سدیم بی کربنات

 

یک روش دیگر خانگی برای باز کردن لوله استفاده از خمیر دندان و سدیم بی‌کربنات (بیکاربنات سدیم یا آرد جو) است. این روش به عنوان یک راه حل طبیعی و مؤثر برای حل مشکل گرفتگی لوله‌ها شناخته شده است. در زیر توضیحات بیشتری در مورد این روش آورده شده است.

 

آماده‌سازی مخلوط:

 ابتدا مقدار کافی از خمیر دندان را در یک ظرف بریزید. سپس به آن سدیم بی‌کربنات (بیکاربنات سدیم یا آرد جو) اضافه کنید. مقدار مناسبی از آن به اندازه یک قاشق چایخوری کافی است. 

 

ترکیب و مخلوط کردن:

 مخلوط را به طور کامل با هم ترکیب کنید تا یک خمیر یکنواخت و پاکیزه ایجاد شود.

 

اعمال بر روی لوله:

 این خمیر را بر روی قسمتی از لوله که گرفتگی دارد، بمالید. مطمئن شوید که کاملاً پوشش دهنده باشد و به طور مساوی روی سطح لوله پخش شود.

 

انتظار و شستشو:

 پس از مالیدن خمیر به لوله، به مدت حدود 30 دقیقه صبر کنید تا مواد شیمیایی درون خمیر بتوانند با گرفتگی و رسوبات داخل لوله واکنش دهند. سپس با آب گرم لوله را دقیقاً شستشو دهید تا مواد مخلوط شده و گرفتگی‌ها از بین برود.

 

استفاده از این روش خانگی، به خصوص برای لوله‌هایی که با رسوبات چسبنده یا گرفتگی‌های آلی مسدود شده‌اند، بسیار موثر است و می‌تواند به طور موثری گرفتگی‌های لوله را حل کند.

 

4. استفاده از لوله بازکن های شیمیایی

یکی از روش‌های کم هزینه و بسیار موثر برای بازکردن لوله استفاده از سری لوله بازکن های شیمیایی است. این لوله بازکن ها که در بازارهای سراسری در دسترس هستند، دارای مواد شیمیایی هستند که می‌توانند گرفتگی‌ها و رسوبات را در داخل لوله‌ها حل کنند.

 برای استفاده از این لوله‌ها، ابتدا باید یک عدد لوله بازکن شیمیایی را به آب گرم (دو لیتر آب گرم) اضافه کنید. سپس بعد از یک دقیقه آن را داخل لوله بریزید و صبر کنید تا مواد شیمیایی درون آن عمل کنند.

 

 پس از چند دقیقه، آب جاری کنید تا گرفتگی‌ها باز شوند. این روش علاوه بر کم هزینه بودن، نیاز به تجهیزات ویژه‌ای ندارد و به راحتی قابل انجام است. اما بهتر است قبل از استفاده، دستورالعمل تهیه و استفاده از این لوله‌ها را به دقت مطالعه کنید و از تماس مستقیم با پوسته یا چشم‌ها پرهیز کنید.

 

دقت کنید که اگر مایع را بدون مخلط کردن با آب گرم داخل لوله بریزید بسیار خطرناک است و میتواند باعث نم دادن لوله و بازکردن چسب لوله شود پس حتما باید با آب گرم مخلوط شود.

 

شما میتوانید از سایت اینترنتی دیجی کالا این مایع شیمیایی را تهیه کنید برای خرید کافیست بر روی (خرید لوله بازکن از سایت دیجی کالا) کلیک کنید.

 

اگر این روش ها را امتحان کردید ولی نتیجه ای نداشت میتوانید با شرکت لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا به سرعت نیروی مجرب لوله بازکنی را به محلتان اعزام کند.

شماره تماس: 09194423475

لوله بازکنی در تهران

استفاده از دستگاه های پیشرفته در خدمات لوله بازکنی تهران

شرکت لوله بازکنی تهران در ارائه خدمات لوله بازکنی در استان تهران از دستگاه های پیشرفته استفاده می کند که می توانند گرفتگی لوله را به راحتی باز کرده و  لوله ها تا مدت ها درگیر گرفتگی نشوند.

 

دستگاه هایی که برا بازکردن لوله در شهر تهران استفاده می شود عبارتند از:

 

1. فنر و دستگاه (ژنراتور)

این دستگاه میتواند هر نوع گرفتگی لوله ای را بازکند. نحوه استفاده از دستگاه به این گونه است که فنر را از دستگاه رد کرده و داخل لوله فرو می کنیم. بعد از این کار اهرم دستگاه را فشار می دهیم تا فنر داخل لوله بچرخد.

 

چرخش فنر داخل لوله باعث می شود هر چیزی که باعث گرفتگی شده است را تکه تکه کرده و آن را به لوله های فاضلاب شهری منتقل نماید.

 

 این دستگاه میتواند گرفتگی لوله هایی همچون حمام، آشپزخانه، توالت فرنگی و ایرانی، پارکینگ، حیاط، ناودان، بالکن، پشت بام، تراس و… را بازکند معمولا عواملی مثل مو، رسوب، خاک، سنگ، مصالح ساختمانی، قیر، سیمان و… باعث انسداد لوله ها می شوند که دستگاه ژنراتور و فنر میتواند همه آن ها را رفع نماید.

 

2. دستگاه تراکم هوا (پمپ باد)

 دستگاه تراکم هوا یا همان (پمپ باد) در مواقعی که گرفتگی لوله شدید است و فنر نمیتواند آن را باز کند استفاده می شود معمولا از این دستگاه در لوله های چدنی استفاده می شود.

 

لوله های چدنی به دلیل اینکه باریک تر از لوله های پولیکا هستند زودتر درچار رسوب گرفتگی می شوند و بعد از گذشت مدت زمان طولانی، رسوب زیاد تر شده و قطر لوله کاهش می یابد و باعث می شود بازکردن لوله های چدنی بسیار سخت شود.

 

در این شرایط باید از دستگاه تراکم هوا استفاده کرد. نحوه استفاده از تراکم هوا به این گونه است که اول خروجی لوله های مربوط به گرفتگی را می پوشانیم و  شیلنگ دستگاه را دقیقا داخل لوله ای که آب از آن بالا زده فرو می کنیم.

 

بعد از انجام این کار دستگاه را پر از باد کرده و باد را یکباره داخل لوله خالی میکنیم. این کار را چند بار تکرار کرده و بعد به آرامی داخل لوله آب می ریزیم اگر مشکل رفع شده باشد دیگر آب بالا نخواهد آمد ولی اگر دوباره آب از لوله بالا زد باید چند بار دیگر پمپ باد را پر کرده و داخل لوله خالی کنید.

لوله بازکنی در تهران

قیمت لوله بازکنی تهران

قیمت لوله بازکنی در تهران بسته به نوع، شدت و مکان گرفتگی متفاوت است اما نگران قیمت نباشید چون که تمامی قیمت های ما زیر قیمت همکاران ارائه می شود.

 

اما قیمت های لوله بازکنی تهران چگونه تعیین می شود؟

 

قیمت لوله بازکنی تهران را اتحادیه لوله بازکنان تهران تعیین می کند ولی این قیمت نیز شاید بسته به نوع مشکل و گرفتگی متغییر باشد.

 

قیمت لوله بازکنی تهران در سال 1403

 
دستگاهقیمت (به تومان)
فنرزنی با فنر معمولی150.000 تا 500.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 تا 15 متر200.000 تا 1.000.000
بازکردن لوله فاضلاب از 15 تا 20 متر1.000.000 تا 2.500.000
بازکردن لوله فاضلاب از 20 تا 30 متر2.000.000 تا 3.000.000
فنرزنی بالای 30 مترطبق نظر سرویسکار لوله بازکنی
سه نظام (سردنده ) هر عدد320.000 تا 800.000
تراکم هوا (پمپ باد)950.000 تا 2.500.000
درآوردن اشیاء از لوله با گیره مخصوص500.000 تا 800.000
رسوب تراشی لوله با سه نظام (سردنده)هر عدد 320.000 تا 800.000
فنرزدن بیش از یکبارهربار 200.000

اما دلایل اصلی بالا رفتن هزینه لوله بازکنی تهران چیست؟

 

یکی از مهمترین دلایل بالا رفتن هزینه لوله بازکنی تهران، گرفتگی از نوع رسوب می باشد. این نوع گرفتگی معمولا در لوله های آشپزخانه، توالت، حمام، پارکینگ، و حیاط رخ می دهد.

 

گرفتگی از نوع رسوب بسیار شدید است به طوری که در برخی موارد لوله های مربوط نیز باید تعویض گردد. در این نوع از گرفتگی از دستگاه ژنراتور و فنر تراش استفاده می گردد.

 

نحوه استفاده از این دستگاه برای رفع رسوب گرفتگی به این گونه است که فنر تراش را از دستگاه رد کرده و داخل لوله فرو می کنیم.

 

 دستگاه ژنراتور را بر روی حالت سه نظام قرار می دهیم و با استفاده از اهرم و فشار دادن آن فنر تراش داخل لوله چرخیده و لوله را رسوب تراشی می کند.

 

لوله بازکنی تهران فقط در مواردی که بتواند گرفتگی لوله را باز کند هزینه سه نظام را می گیرد. در غیر این صورت فقط هزینه ایاب ذهاب دریافت می شود.

 

برای استفاده از لوله بازکنی تهران میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود.

قیمت لوله بازکنی تهران

چاه بازکنی تهران

شرکت لوله بازکنی تهران ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی تهران می باشد که به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی این خدمات را در تمام مناطق شهر تهران انجام می دهد.

 

بعد از تماس شما با لوله بازکنی تهران، چاه بازکن ما زیر 30 دقیقه به محل شما رسیده و کار را بدون تخریب، بدون کثیف کاری و 100% تضمینی برای شما انجام می دهد.

 

چاه بازکن اعزامی ما، تجربه 15 ساله در زمینه لوله بازکنی تهران را دارد که به همین دلیل میتوانید انواع گرفتگی لوله در هر مکانی از خانه یا محل کارتان را برطرف کرده و آن را تا 6 ماه ضمانت کند.

 

اگر ساکن شهر تهران هستید و درگیر مشکل گرفتگی لوله در این شهر شده اید، میتوانید از خدمات لوله بازکنی تهران استفاده کنید.

برای استفاده از این خدمات کافیست با شماره (09194423475) تماس شبانه روزی بگیرید تا نزدیکترین چاه بازکن به محل شما در تهران اعزام شود.

چاه بازکنی تهران

استفاده از لوله بازکن های باتجربه در خدمات لوله بازکنی تهران

داشتن تجربه در هر کاری مهم است و شرط اول برای اجرای هر کاری داشتن تجربه لازم در آن زمینه است.

 

شرکت لوله بازکنی تهران در ارائه خدمات لوله بازکنی در پایتخت از سرویسکاران ماهر و متخصص استفاده می کند که میتوانند هر نوع گرفتگی لوله را به صورت 100% تضمینی رفع نمایند.

 

تمامی سرویسکاران استخدامی این شرکت دارای مدرک از دانشکده های فنی و حرفه ای می باشند و تجربه بالای 10 سال در زمینه لوله بازکنی تهران را دارند. و تجربه بالای سرویسکاران این اجازه را به آنها می دهد که خدماتی با کیفیت و تضمینی را به مشتریان ارائه دهند.

 

در اجرای خدمات لوله بازکنی تهران باید از یک متخصص و سرویسکار باتجربه کمک بگیرید چون که استفاده از دستگاه های لوله بازکنی تجربه زیادی لازم دارد و اگر شخصی که برای بازکردن لوله استخدام کرده اید شخصی ناشی و تازه کاری باشد میتواند به لوله کشی ساختمان شما آسیب زده و هزینه زیادی را برای شما داشته باشد.

 

سرویسکاری که استخدام کرده اید باید در مرحله اول نوع و شدت گرفتگی را ارزیابی کند و بعد از بررسی دستگاه مناسبی را برای استفاده، مختص آن لوله انتخاب کند.

 

تمامی سرویسکاران شرکت لوله بازکنی تهران دارای گواهی عدم سوء پیشینه هستند که میتوانید این موضوع را در برخورد با مشتریان مشاهده نمایید. 

 

توجه داشته باشید، هزینه ای که شما به سرویسکار می پردازید متعلق به شرکت است و سرویسکار ما آن هزینه را باید تسویه کند. در صورت مشاهده هرگونه رفتار مشکوک از سرویسکاران لوله بازکنی تهران میتوانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و آن را گزارش دهید.

 

همچنین سرویسکاران لوله بازکنی تهران مجهز به موتور سیکلت هستند که باعث می شود خیلی سریع به محل شما برسند.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران میتوانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام لوله بازکن در شهر تهران را داشته باشید لوله بازکن های ما زیر 30 دقیقه به محل شما می رسند.

لوله بازکنی فوری تهران

لوله بازکنی در تمام مناطق تهران

شرکت لوله بازکنی تهران در تمام مناطق 22 گانه شهر تهران شعبه و اکیپ فعال دارد که در تمام روزهای سال بدون تعطیلی و شبانه روزی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی هستند.

 

در این بخش مناطقی که شرکت لوله بازکنی تهران در آن شعبه فعال دارد را به شما معرفی می کنیم.

 

لوله بازکنی منطقه 1 تهران:

تجریش

ازگل

اقدسیه

الهیه

امامزاده قاسم

اوین

باغ فردوس

جماران

چیذر

دارآباد

دربند

درکه

دزاشیب

جوزستان

زغفرانیه

سوهانک

شهرک نفت

شهرک محلاتی

فرمانیه

فرشته

قیطریه

کاشانک

کامرانیه

محمودیه

نیاوران

ولنجک

 

لوله بازکنی منطقه 2 تهران:

برق آلستوم
تهران ویلا
ستارخان
سعادت آباد
شهرک غرب
شهرک مخابرات
شهرآرا
صادقیه
طرشت
فرحزاد
گیشا
همایون شهر
مرزداران

 

لوله بازکنی منطقه 3 تهران:

اختیاریه
پاسداران
دروس
دولت
دیباجی
جردن
ولیعصر
سید خندان
ظفر
قلهک
میرداماد
ونک

 

لوله بازکنی منطقه 4 تهران:

بلوار پروین

تهرانپارس

حکیمیه

سراج

شمس آباد

مجیدیه

شمیران نو

علم و صنعت

فرجام

قنات کوثر

لویزان

شیان

مهران

نارمک

هروی

هنگام

 

لوله بازکنی منطقه 5 تهران:

آیت الله کاشانی

اشرفی اصفهانی

باغ فیض

بلوار فردوس

پونک

جنت آباد

حصارک

سازمان برنامه

شاهین

شهران

شهر زیبا

شهرک آپادانا

شهرک اکباتان

شهرک اندیشه

شهرک پرواز

شهرک کوهسار

شهرک نفت

شهرک والفجر

کنکوی

ارمکوی

بیمه

 

لوله بازکنی منطقه 6 تهران:

آرژانتین
ساعی
امیرآباد
ایرانشهر
بهجت آباد
پارک لاله
جنت
رفتگر
جمالزاده
دانشگاه تهران
شریعی
شیراز
عباس آباد
فاطمی
قائم مقام
سنائی
قزل قلعه
کشاورز غربی
کریمخان زند
گاندی
میدان جهاد
میدان ولیعصر
نصرتی
وسف آباد

 

لوله بازکنی منطقه 7 تهران:

اجاره دار

ارامنه

امجدیه

خاقانی

باغ صبا، سهروردی

بهار

حشمتیه

خواجه نصیر

حقوقی

دبستان، مجیدیه

سبلان

عباس آباد، اندیشه

قصر

کاج

کریمخان

مطهری نامجو

نظام آباد

نیلوفر، شهید قندی

هفت تیر

 

لوله بازکنی منطقه 8 تهران:

تسلیحات
تهران پارس
دردشت
زرکش
فدک
کرمان
لشکر
مجیدیه جنوبی
مدائن
نارمک
وحیدیه
هفت حوض
 

لوله بازکنی منطقه 9 تهران:

استاد معین
امامزاده عبدالله
دکتر هوشیار
سرآسیاب
مهرآباد
شمشیری
شهید دستغیب
فتح
صنعتی
فرودگاه مهرآباد جنوبی
 

لوله بازکنی منطقه 10 تهران:

بریانک
سلیمانی تیموری
شبیری جی
هفت چنار
سلسبیل شمالی
کارون شمالی
آذربایجان
آزادی
امام خمینی
جیحون
حسام الدین
خوش 
دامپزشکی
رودکی 
سینا
قصرالدشت
مالک اشتر
نواب
کارون
کمیل
 

لوله بازکنی منطقه 11 تهران:

شیخ هادی
انقلاب
امیریه (فرهنگ)
فروزش
قلمستان
منیریه
حشمت الدوله
جمالزاده
اسکندری
دخانیات
مخصوص
جمهوری
حر
انبار نفت
آگاهی
راه آهن
عباسی
هلال احمر
ابوسعید
اسکندری جنوبی
پاستور
حسن آباد
گمرک
وحدت اسلامی
ولیعصر
کارگر جنوبی
کاشان
 

لوله بازکنی منطقه 12 تهران:

بهارستان
فردوسی
امام زاده یحیی
پامنار
بازار
سنگلج
تختی
هرندی
آبشار
قیام
کوثر
ایران
دروازه شمیران
امین حضور
پانزده خرداد
پیچ شمیران
خراسان
ری
سعدی
لاله زارنو
مولوی
میدان قیام
 

لوله بازکنی منطقه 13 تهران:

صفا
شهید اسدی
زاهد گیلانی
اشراقی
دهقان
نیروی هوایی
پیروزی
حافظیه
امامت
شورا
آشتیانی
زینبیه
سرخه حصار
تهران نو
دماوند
نیرو هوایی
 

لوله بازکنی منطقه 14 تهران:

شکوفه
چهارصد دستگاه
جابری
دژکام
شاهین
مینای شمالی
نیکنام
آهنگران
بروجردی
صد دستگاه
فرزانه
سرآسیب دولاب
شیوا
نبی اکرم
شهرابی (قیام)
شکیب
پرستار
سیزده آبان
ابوذر
تاکسیرانی
مینای جنوبی
دولاب
خاوران
آهنگ شرقی
آهنگ
قصر فیروزه
اتوبان محلاتی
افراسیابی شمالی
اندرزگو
پاسدار گمنام
شهید محلاتی
فلاح
نبرد
17 شهریور
 

لوله بازکنی منطقه 15 تهران:

مظاهری
مینابی
بیسیم
شوش
طیب
مطهری
ابوذر
هاشم آباد
اتابک
شهید بروجردی
کیانشهر شمالی
کیانشهر جنوبی
رضویه
مشیریه
افسریه شمالی
افسریه جنوبی
مسعودیه
والفجر
قیامدشت
خاورشهر
آهنگ
اتوبان بعثت
افسریه
خاوران
مشیریه
 

لوله بازکنی منطقه 16 تهران:

جوادیه
نازی آباد
خزانه
شهرک بعثت
علی آباد شمالی
یاخچی آباد
چهارصد دستگاه
تختی
علی آباد جنوبی
باغ آذری
راه آهن
رجایی
هلال احمر
 

لوله بازکنی منطقه 17 تهران:

ابوذر غربی 
آذری
امام زاده حسن
یافت آباد
جلیلی
زهتابی
زمزم
سجاد
گلچین
وصفنارد
ابوذر شرقی
باغ خزانه
بلورسازی
مقدم
ابوذر
قزوین
قلعه مرغی
میدان بهاران
 

لوله بازکنی منطقه 18 تهران:

فردوس
تولیدارو
بهداشت
ولیعصر شمالی
رجائی
ولیعصر جنوبی
صادقیه
صاحب الزمان
یافت آباد جنوبی
یافت آباد شمالی
شاد آباد
17 شهریور
امام خمینی
شمس آباد
خلیج فارس جنوبی
خلیج فارس شمالی
اتوبان آزادگان
خلیج فارس
سعید آباد
شهرک صاحب الزمان
شهرک ولیعصر
 

لوله بازکنی منطقه 19 تهران:

خانی آباد نو شمالی
اسفندیاری و بستان
بهمنیار
خانی آباد نو جنوبی
شکوفه شمالی
نعمت آباد
دولت خواه
اسماعیل آباد
شهید کاظمی
رسالت
خانی آباد نو
عبدل آباد
 

لوله بازکنی منطقه 20 تهران:

اقدسیه
صفائیه
ظهیر اباد
غیوری
جوانمرد قصاب
حمزه آباد
دیلمان
فیروز آبادی
منصوریه
13 آبان
دولت آباد
شهادت
استخر
بهشتی
سرتخت
علایین
نفر آباد
ولی آباد
امین آباد
تقی آباد
نظامی
عباس آباد
کهریزک
 

لوله بازکنی منطقه 21 تهران:

شهرک دریا
تهرانسر غربی
تهرانسر شرقی
باشگاه نفت
تهرانسر مرکزی
شهرک پاسداران
تهرانسر شمالی
شهرک آزادی
شهرک فرهنگیان
شهرک استقلال
شهرک دانشگاه
چیتگر شمالی
چیتگر جنوبی ( شهرک 22 بهمن)
ویلا شهر
ورد اورد
شهرک غزالی
شهرک شهرداری
اتوبان تهران کرج
بزرگراه فتح
تهرانسر
شهرک 22 بهمن
شهرک دانشگاه شریف
 

لوله بازکنی منطقه 22 تهران:

دهکده المپیک
زیبا دشت بالا
گلستان شرقی
زیبا دشت پایین
شریف
گلستان غربی
امید
دژبان
شهید باقری
آزاد شهر
پیکان شهر
دریاچه چیتگر
شهرک راه آهن
شهرک گلستان
 
شرکت لوله بازکنی تهران در تمام مناطق گفته شده در بالا فعال است و خدمات لوله بازکنی را ارائه می کند برای استفاده از لوله بازکنی تهران میتوانید با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود.
لوله بازکنی در 22 منطقه تهران

فنرزنی در تهران

فنرزنی در شهر تهران با فنرهایی با طول و قطر های مختلف صورت می گیرید. اصطلاح فنرزنی به این معنی می باشد که یک سرویسکار در بازکردن لوله از دستگاه ژنراتور و فنر استفاده کرده است.

 

 اما برای استفاده از این دستگاه فنرهای زیادی با طول و قطر متفاوت وجود دارد. ما در این بخش انواع فنرها و کارآیی فنرزدن را به شما توضیح داده ایم. گفتنی است که شرکت لوله بازکنی تهران انواع فنر های گفته شده در این بخش را دارد و در خدمات لوله بازکنی تهران از این دستگاه ها و فنرها استفاده می کند.

 

1. فنر معمولی

از فنر معمولی در گرفتگی های جزئی استفاده می شود. این فنر برای گرفتگی های جزئی مانند مو، کاغذ، پارچه و … مناسب است و اگر این موارد داخل لوله گیر کرده باشند فنر معمولی میتواند آن را رفع کند. متراژ این فنر از 5 تا 8 متر می باشد.

 

در 90% درصد از مواقع گرفتگی لوله در تهران از فنر معمولی استفاده می شود هزینه این فنر برای بازکردن لوله حدود 150.000 تا 500.000 تومان می باشد.

 

2. فنر تراش

از فنر تراش در مواقعی که گرفتگی لوله شدید است. استفاده می کنیم این فنر میتواند موانع گیر کرده داخل لوله مانند سنگ، سیمان، گچ، رسوب و اشیاء سخت دیگر مانند مصالح ساختمانی را تکه تکه کرده و از بین ببرد.

 

این فنر معمولا همراه با سه نظام دستگاه ژنراتور استفاده می شود و اگر سه نظام دستگاه را درگیر فنر تراش دهیم و از آن برای باز کردن لوله استفاده نماییم، حدود 20 برابر قوی تر از فنر معمولی میتواند کار کند.

 

این فنر در متراژهای متفاوتی استفاده می شود و انواع مختلفی از این نوع فنر وجود دارد ولی رایج ترین آنها فنر تراش 20 متری می باشد. گرفتگی لوله ها اکثرا در کمتر از 20 متری لوله کشی ساختمان می باشد و این فنر میتواند آن را رفع نماید.

 

ولی اگر گرفتگی لوله در بیشتر 20 متری باشد از فنر تراش هایی 30 و 40 متری استفاده می شود این فنرها مخصوص مکان های خاصی است که به فنر بالای متر نیاز دارند. 

 

قیمت فنر تراش بسته به متراژ آن متفاوت است. اگر همراه با سه نظام استفاده شود به ازای هر قطعه سه نظام که مصرف شود، 320.000 تا 800.000 تومان به هزینه اضافه می شود و اگر متراژ فنر تراش بیش از 20 متر باشد حدود 1.500.000 تا 3.000.000 تومان هزینه دارد.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران، کافیست به صورت شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود.

 

فنرزنی توالت در تهران:

سرویسکار در بازکردن لوله های توالت باید دقت کند که به کاسه توالت یا توالت فرنگی آسیب نرساند چون که جنس آنها از مواد شکننده ای است که باید برخورد ساده میتواند آسیب ببیند. فنرزدن در توالت ایرانی بسیار ساده است و خطرات کمتری نسبت به توالت فرنگی دارد و اکثرا گرفتگی آن هم نسبت به توالت فرنگی شدت کمتری دارد.

 

فنرزنی لوله حمام در تهران:

استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر برای بازکردن لوله حمام در تهران بسیار رایج تر از دستگاه تراکم هواست چون که فنرزدن به راحتی میتواند گرفتگی لوله حمام را برطرف و آن را باز کند.

 

فنرزنی لوله های آشپزخانه در تهران:

در برخی نقاط شهر تهران که بافت شهری فرسوده دارند، گرفتگی لوله آشپزخانه بیشتر از نقاط دیگر خانه است. دلیل آن هم در لوله کشی اشتباه ساختمان است. فنرزدن در لوله های آشپزخانه میتواند گرفتگی را رفع کرده و تا چند سال آن را برطرف کند.
لوله بازکنی فوری تهران

لوله بازکنی تهران بدون تخریب و کثیف کاری

موضوعی که برخی از مردم تهران برایشان مهم تر از بازکردن لوله است، رعایت اصول بهداشتی، انجام کار بدون تخریب و کثیف کاری می باشد که این موضوع را برای انتخاب لوله بازکن، بسیار مهم کرده است.

 

شرکت لوله بازکنی تهران در گام اول ارائه خدمات، یک شرط بسیار مهم برای سرویسکاران استخدامی خود گذاشته است و آن شرط این است که سرویسکاران را موظف کرده است کار را بدون کوچک ترین آسیب به لوله ها ساختمان، بدون تخریب دیوار و کف خانه و بدون کثیف کاری در محیط اطراف انجام دهند.

 

به همین دلیل است که سرویسکاران شرکت ما در انجام کار بسیار احتیاط و دقت می کنند و خدماتی را به مشتریان ارائه می کنند که 100% تضمینی است و ضمانت 6 ماهه را نیز از طرف شرکت لوله بازکنی تهران دارا می باشد.

 

اما چگونه میتوان تضمین کرد که به لوله آسیبی نمی رسد؟

 
اگر نگران این هستید که شاید فنر لوله بازکنی به لوله های منزل یا محل کارتان آسیبی می رساند، باید این را به شما بگویم که نگرانی شما پوچ و بیهوده است چون که فنر لوله بازکنی طوری طراحی شده است که در پیچ و خم لوله ها حرکت کند و انعطاف بسیار زیادی را دارد که به همین دلیل میتوان تضمین کرد که هیچ آسیبی به لوله های ساختمان نمی رسد.
لوله بازکنی تهران بدون تخریب و کثیف کاری

لوله بازکنی بالکن در تهران

لوله های بالکن اکثرا با بارش باران و افتادن اشیا داخل لوله مسدود می شوند. این گرفتگی در لوله های بالکن را میتوان به 3 دسته تقسیم کرد.

 

دسته اول: بالکن هایی که مدام زیر بارش باران هستند گرفتگی جزئی دارند و میتوان گرفتگی این لوله ها را با انداختن فنر معمولی و چرخاندن آن توسط دستگاه داخل لوله بر طرف نمود.

 

دسته دوم:لوله های بالکن ممکن است که ب اثر افتادن اشیاء داخل لوله مسدود شوند و شدت این نوع از گرفتگی لوله های بالکن میتواند نسبت به دسته اول بیشتر باشد. برای بازکردن لوله های بالکنی که با افتادن اشیاء سخت مسدود شده اند، باید از دستگاه های مثل فنر تراش و ژنراتور و تراکم هوا استفاده کرد.

 

دسته سوم:در این دسته از گرفتگی های لوله بالکن، لوله ها درگیر رسوب گرفتگی میشوند. رسوب گرفتگی در لوله های بالکن بسیار کم اتفاق می افتد ولی اگر این مشکل برایتان پیش آمد باید از فنر تراش و دستگاه ژنراتور برای بازکردن لوله استفاده کنید.

 

شرکت لوله بازکنی تهران میتواند تمام گرفتگی های لوله بالکن در منزل یا محل کار شما را برطرف کرده و آن را به صورت 100% تضمینی باز کند. برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران میتوانید با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود.

لوله بازکنی بالکن در تهران

لوله بازکنی توالت ایرانی در تهران

در شهر تهران بیشترین تعداد گرفتگی در لوله های توالت حمام و آشپزخانه اتفاق می افتد. در این بخش دلیل مسدود شدن و بالا زدن آب از لوله های توالت ایرانی را بررسی کرده و نحوه بازکردن آن را به شما آموزش می دهیم.

 

در لوله کشی ساختمان ها، لوله های توالت و حمام از لوله های آشپزخانه جدا هستند و به لوله اصلی ساختمان متصل می شوند. گرفتگی لوله های توالت و دستشویی را میتوان به 3 دسته تقسیم کرد.

 

دسته اول: بیشترین تعداد گرفتگی لوله های توالت و دستشویی در 1 تا 2 متری لوله می باشد و دلیل آن هم افتادن کیسه زباله، دستمال کاغذی و زباله های دیگر است. این نوع گرفتگی را میتوان با دستگاه فنر و ژنراتور برقی به راحتی باز کرد.

 

دسته دوم: رسوب گرفتگی در توالت از موارد دیگری است که باعث انسداد لوله و بالا زدن آب از کاسه توالت می شود. دلیل این نوع گرفتگی استفاده روزانه و زیاد از لوله های توالت و دستشویی است که بعد از مدتی دچار رسوب بندی لوله و در نهایت باعث انسداد لوله می شود. این نوع گرفتگی را فقط میتوان با فنر تراش و ژنراتور باز کرد.

 

دسته سوم: دلیل دیگری که باعث بالا زدن آب و فاضلاب از کاسه توالت می شود، پر شدن چاه فاضلاب می باشد. در مناطقی از تهران که لوله کشی فاضلاب در آن انجام نشده است برای دفع فاضلاب اقدام به کندن چاه فاضلاب می کنند. در نتیجه اگر در منزل یا محل کارتان از چاه برای دفع فاضلاب استفاده می کنید مراقب پر شدن آن باشید. برای خالی کردن آن هم میتوانید از خدمات تخلیه چاه تهران استفاده کنید.

 

شرکت لوله بازکنی تهران میتواند تمامی گرفتگی های لوله توالت و دستشویی را برطرف کرده و آن را به صورت 100% تضمینی باز کند. برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران میتوانید به صورت شبانه روزی با شمراه (09194423475) تماس بگیرد.

لوله بازکنی توالت ایرانی در تهران

لوله باکنی آشپزخانه در تهران

یکی دیگر از قسمت های منزل و خانه که بیشتر درگیر گرفتگی لوله می شود، آشپزخانه است. قطر لوله های آشپزخانه به دلیل تجمع چربی ها و تکه های غذا کم کم باریک شده و در طول زمان باعث بالا زدن آب و مسدود شدن لوله می شود. در این قسمت چگونگی گرفتگی لوله آشپزخانه و رفع گرفتگی آن با استفاده از فنر را به شما آموزش می دهیم.

 

گرفتگی لوله های آشپزخانه را میتوان به 3 بخش تقسیم کرد:

 

بخش اول: دلیل اصلی گرفتگی لوله های آشپزخانه تجمع چربی داخل لوله و ریختن تکه های غذا است که رفته رفته و با گذر زمان قطر لوله را باریک کرده و موجب بالا زدن آب و گرفتگی لوله می شود. اکثر این نوع گرفتگی را میتوان با فنر معمولی باز کرد و گرفتگی آن را رفع می کند.

 

بخش دوم: دلیل بعضی از گرفتگی لوله های آشپزخانه مربوط به رسوب گرفتگی می باشد. این نوع گرفتگی با مرور زمان اتفاق می افتد به خصوص در لوله هایی که زیاد استفاده می شود.

 

با توجه به استفاده روزانه و متعدد از لوله های آشپزخانه، دچار رسوب گرفتگی شده و باعث بالا زدن آب از لوله و کثیفی محیط آشپزخانه می شود. 

 

برای بازکردن این لوله ها باید از دستگاه ژنراتور و فنر تراش استفاده نمود. اگر این دستگاه و فنر تراش نتوانند گرفتگی را رفع نمایند، لوله کشی باید هر چه سریع تر تعویض گردد.

 

شرکت لوله بازکنی تهران میتواند تمام گرفتگی لوله های آشپزخانه را در شهر تهران رفع نماید برای استفاده از این خدمات میتوانید شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود.

لوله بازکنی آشپزخانه در تهران

لوله بازکنی تهران با دریل

گرفتگی لوله‌ها یکی از مشکلات رایجی است که در هر خانه‌ای ممکن است رخ دهد. روش‌های متعددی برای باز کردن لوله‌ها وجود دارد، اما یکی از روش‌های موثر و کارآمد استفاده از دریل برای رفع این مشکل است. در این بخش به بررسی این روش و مزایای آن می‌پردازیم.

 

1. ابزار و تجهیزات لازم
برای باز کردن لوله با استفاده از دریل، به ابزار و تجهیزات خاصی نیاز دارید. اولین و مهم‌ترین ابزار، دریل برقی است که باید به اندازه کافی قدرتمند باشد. همچنین، یک فنر لوله‌بازکنی که به دریل متصل می‌شود، لازم است. این فنر معمولاً به صورت مارپیچی است و به گونه‌ای طراحی شده که بتواند به راحتی در داخل لوله حرکت کند و مواد مسدودکننده را از بین ببرد.

 

2. مراحل انجام کار
ابتدا باید فنر را به دریل متصل کنید. سپس، سر فنر را وارد لوله مسدود شده کنید و دریل را روشن کنید. با چرخش فنر در داخل لوله، موادی که باعث گرفتگی شده‌اند، شکسته و جابجا می‌شوند. در حین انجام این کار، باید دقت کنید که فنر به آرامی و به طور یکنواخت در داخل لوله حرکت کند تا از آسیب به لوله جلوگیری شود.

 

3. مزایای استفاده از دریل برای باز کردن لوله
استفاده از دریل برای باز کردن لوله‌ها مزایای زیادی دارد. اولاً، این روش بسیار سریع و کارآمد است و می‌تواند در کمترین زمان ممکن مشکل را حل کند. دوماً، با استفاده از فنر، می‌توان به عمق بیشتری از لوله دسترسی پیدا کرد و گرفتگی‌های عمیق‌تر را نیز برطرف کرد. همچنین، این روش نیاز به استفاده از مواد شیمیایی ندارد و بنابراین برای محیط زیست و سلامت افراد مضر نیست.

 

4. نکات ایمنی
هنگام استفاده از دریل برای باز کردن لوله‌ها، رعایت نکات ایمنی بسیار حائز اهمیت است. همیشه از دستکش استفاده کنید تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری شود. همچنین، در صورت عدم آشنایی کامل با نحوه کار با دریل و فنر، بهتر است از یک فرد متخصص کمک بگیرید تا از هرگونه خطر احتمالی جلوگیری شود.

 

5. توصیه‌های نهایی
باز کردن لوله با دریل یکی از روش‌های موثر و سریع برای رفع گرفتگی لوله‌هاست. با این حال، در صورتی که مشکل گرفتگی لوله‌ها به طور مکرر تکرار شود، بهتر است علت اصلی آن را پیدا کرده و رفع کنید. ممکن است نیاز به تعمیرات اساسی‌تری در سیستم لوله‌کشی خانه باشد. همچنین، پیشگیری از گرفتگی‌های آتی با رعایت نکات ساده‌ای مانند عدم ریختن مواد جامد و چرب در داخل لوله‌ها می‌تواند کمک کننده باشد.

 

در نهایت، اگر قادر به حل مشکل با این روش نیستید، بهتر است با یک متخصص لوله‌بازکنی تهران تماس بگیرید تا مشکل به صورت حرفه‌ای و اصولی برطرف شود.

 

برای اعزام لوله بازکن در تهران میتوانید با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین سرویسکار به محل شما اعزام شود.

لوله بازکنی توالت فرنگی در تهران

رفع گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی با استفاده از دستگاه و فنر توسط شرکت لوله بازکنی تهران

 

گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی یکی از مشکلات شایع در منازل است که می‌تواند موجب ناراحتی و مشکلات بهداشتی شود. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی از جمله استفاده نادرست از توالت، ورود مواد خارجی به داخل لوله و تجمع مواد زائد رخ دهد. در این مقاله به نحوه بازکردن گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی با استفاده از دستگاه و فنر توسط شرکت لوله بازکنی تهران می‌پردازیم.

 

1. علل شایع گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی

گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی ممکن است به دلیل تجمع مواد زائد مانند کاغذ توالت، دستمال مرطوب، مو و دیگر مواد جامد رخ دهد. همچنین، ورود اشیاء خارجی مانند اسباب‌بازی‌ها یا وسایل کوچک نیز می‌تواند باعث مسدود شدن لوله‌ها شود. در برخی موارد، تجمع رسوبات معدنی در طول زمان نیز می‌تواند باعث کاهش قطر لوله و در نتیجه گرفتگی آن شود.

 

2. استفاده از دستگاه لوله‌ بازکنی

یکی از روش‌های موثر برای بازکردن گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی، استفاده از دستگاه لوله‌ بازکنی است. این دستگاه‌ها معمولاً به دو نوع برقی و دستی تقسیم می‌شوند. شرکت لوله بازکنی تهران با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته لوله‌ بازکنی، خدمات حرفه‌ای و کارآمدی را در تمام مناطق شهر تهران ارائه می‌دهد. دستگاه‌های برقی با استفاده از قدرت موتور و ارتعاش، مواد مسدودکننده را تجزیه کرده و از بین می‌برند. دستگاه‌های دستی نیز با استفاده از فشار آب و یا هوای فشرده، مواد زائد را جابجا می‌کنند. استفاده از این دستگاه‌ها نیاز به دقت و آگاهی از نحوه کار با آن‌ها دارد.

 

3. استفاده از فنر لوله‌ بازکنی

فنر لوله‌بازکنی یکی دیگر از ابزارهای کارآمد برای رفع گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی است. فنر معمولاً به صورت مارپیچی و از جنس فلز مقاوم ساخته شده است. شرکت لوله بازکنی تهران از فنرهای پیشرفته و باکیفیت برای رفع گرفتگی‌های مختلف استفاده می‌کند. برای استفاده از فنر، ابتدا باید سر فنر را وارد لوله مسدود شده کنید. سپس با چرخاندن دسته فنر، آن را به داخل لوله هدایت کنید تا به محل گرفتگی برسد. چرخش فنر باعث می‌شود که مواد مسدودکننده شکسته و جابجا شوند. این روش بسیار موثر بوده و می‌تواند گرفتگی‌های سخت را نیز برطرف کند.

 

4. نکات ایمنی و احتیاطی

هنگام استفاده از دستگاه و فنر برای بازکردن گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی، رعایت نکات ایمنی بسیار حائز اهمیت است. شرکت لوله بازکنی تهران همواره به مشتریان خود توصیه می‌کند که از دستکش و عینک ایمنی استفاده کنند تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری شود. همچنین، در صورت عدم آشنایی کامل با نحوه کار با دستگاه و فنر، بهتر است از یک فرد متخصص کمک بگیرید. عدم رعایت نکات ایمنی ممکن است منجر به آسیب به سیستم لوله‌کشی و یا بروز حوادث ناگوار شود.

 

5. توصیه‌های نهایی

برای پیشگیری از گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی، رعایت چند نکته ساده می‌تواند موثر باشد. از ورود مواد زائد غیرقابل تجزیه به داخل توالت خودداری کنید و از کاغذ توالت به میزان مناسب استفاده کنید. همچنین، به صورت دوره‌ای از محلول‌های تمیزکننده مخصوص لوله‌ها استفاده کنید تا رسوبات معدنی و چربی‌ها از بین بروند. شرکت لوله بازکنی تهران با ارائه خدمات مشاوره و نگهداری، به شما کمک می‌کند تا مشکلات لوله‌کشی خود را به حداقل برسانید.

 

با رعایت این توصیه‌ها و استفاده از ابزارهای مناسب، می‌توانید به راحتی گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی را رفع کرده و از مشکلات ناشی از آن جلوگیری کنید. شرکت لوله بازکنی تهران آماده ارائه خدمات حرفه‌ای در زمینه لوله‌بازکنی در تمام مناطق شهر تهران است تا شما بتوانید از زندگی بدون دغدغه و مشکلات لوله‌کشی لذت ببرید.

لوله بازکنی توالت فرنگی در تهران

لوله بازکنی حیاط در تهران

دلایل گرفتگی لوله‌های حیاط

گرفتگی لوله‌های حیاط معمولاً به دلیل تجمع برگ‌ها، گل و لای، شن و ماسه، و زباله‌های دیگر است. همچنین، ریشه‌های درختان نیز می‌توانند به لوله‌ها نفوذ کرده و باعث گرفتگی شوند.

 

مشکلات ناشی از گرفتگی لوله‌ های حیاط

گرفتگی لوله‌های حیاط می‌تواند منجر به آب‌گرفتگی و ایجاد سیلاب در حیاط شود که این موضوع می‌تواند به ساختمان و محوطه آسیب رسانده و موجب رشد قارچ و بوی نامطبوع شود. علاوه بر این، ایجاد شرایط نامساعد برای زندگی گیاهان و چمن‌ها نیز از مشکلات دیگر است.

 

نحوه باز کردن دستی

برای باز کردن دستی گرفتگی لوله‌های حیاط می‌توان از ابزارهایی مانند تلمبه دستی یا قلاب استفاده کرد. ابتدا با تلمبه دستی سعی کنید مواد مسدودکننده را به حرکت درآورید و سپس با استفاده از قلاب، زباله‌ها و مواد زائد را از داخل لوله بیرون بکشید.

 

استفاده از دستگاه لوله‌ بازکنی و فنر

برای رفع گرفتگی لوله‌های حیاط، استفاده از دستگاه لوله‌بازکنی و فنر بسیار موثر است. دستگاه لوله‌ بازکنی با ایجاد فشار هوا یا آب، مواد مسدودکننده را به سمت بیرون هدایت می‌کند. فنر نیز با حرکت چرخشی خود، مواد مسدودکننده را خرد کرده و از بین می‌برد. شرکت لوله بازکنی تهران با استفاده از این دستگاه‌ها و فنرهای پیشرفته، می‌تواند به سرعت و به صورت تضمینی مشکل گرفتگی لوله‌های حیاط شما را در تمام مناطق شهر تهران حل کند.

لوله بازکنی تهران با فنرهای مخصوص

انواع فنرهای لوله‌بازکنی و کاربردهای آن‌ها

 

فنرهای لوله‌بازکنی ابزارهای حیاتی و موثر در رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب هستند. این فنرها با طراحی و طول‌های مختلف، برای رفع انواع گرفتگی‌ها در لوله‌ها به کار می‌روند. شرکت لوله‌ بازکنی تهران با داشتن انواع فنرهای لوله‌بازکنی، خدمات خود را در تمام مناطق شهر تهران ارائه می‌دهد. در اینجا به بررسی چند نوع فنر معمولی، فنر تراش، فنر 15 متری، فنر 20 متری و فنر 30 متری می‌پردازیم.

 

1. فنر معمولی

فنر معمولی لوله‌ بازکنی یکی از پرکاربردترین ابزارها برای رفع گرفتگی‌های سطحی و نه چندان شدید است. این نوع فنر معمولاً از جنس فلزی مقاوم و به صورت مارپیچی ساخته شده است. فنر معمولی با حرکت چرخشی و فشاری در داخل لوله، می‌تواند مواد مسدودکننده مانند مو، چربی و ذرات کوچک را جابجا و خارج کند. استفاده از این فنر بسیار ساده است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. شرکت لوله‌ بازکنی تهران با استفاده از فنر معمولی می‌تواند به سرعت و با هزینه کم مشکلات سطحی لوله‌های شما را در تمام نقاط تهران برطرف کند.

 

2. فنر تراش

فنر تراش یک نوع پیشرفته‌تر از فنر معمولی است که دارای تیغه‌ها و پره‌های تراشنده در انتهای خود است. این فنر برای رفع گرفتگی‌های سخت‌تر و جامدات بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. تیغه‌های فنر تراش با چرخش و تراشیدن مواد مسدودکننده، آن‌ها را خرد کرده و از بین می‌برد. این فنر برای رفع گرفتگی‌های ناشی از رسوبات سخت، ریشه‌های گیاهان و مواد جامد در لوله‌ها بسیار موثر است. شرکت لوله‌ بازکنی تهران با بهره‌گیری از فنر تراش، می‌تواند سخت‌ترین گرفتگی‌ها را در تمامی مناطق تهران برطرف کند.

 

3. فنر 15 متری

فنر 15 متری برای رفع گرفتگی‌های لوله‌های فاضلاب در منازل و ساختمان‌های کوچک کاربرد دارد. این فنر با طول مناسب خود، می‌تواند به راحتی در لوله‌های بلند و پیچیده نفوذ کرده و مواد مسدودکننده را از بین ببرد. فنر 15 متری برای رفع گرفتگی‌های متوسط و معمولی بسیار مناسب است و می‌تواند به سرعت و با دقت بالا مشکل را حل کند. شرکت لوله‌ بازکنی تهران با داشتن فنر 15 متری، آماده ارائه خدمات سریع و موثر در تمامی نقاط تهران است.

 

4. فنر 20 متری

فنر 20 متری طول بیشتری نسبت به فنر 15 متری دارد و برای رفع گرفتگی‌های عمیق‌تر و لوله‌های طولانی‌تر کاربرد دارد. این فنر معمولاً در ساختمان‌های بزرگتر و مناطقی که دسترسی به لوله‌ها مشکل‌تر است، استفاده می‌شود. فنر 20 متری با توانایی نفوذ بیشتر، می‌تواند مواد مسدودکننده را در نقاط دورتر لوله‌ها جابجا و خارج کند. شرکت لوله‌ بازکنی تهران با استفاده از فنر 20 متری، قادر به رفع مشکلات پیچیده‌تر لوله‌ها در سراسر تهران است.

 

5. فنر 30 متری

فنر 30 متری طولانی‌ترین نوع فنر در میان این دسته‌بندی است و برای رفع گرفتگی‌های بسیار عمیق و لوله‌های بسیار طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فنر برای پروژه‌های بزرگتر و صنعتی کاربرد دارد و می‌تواند مواد مسدودکننده را حتی در نقاط بسیار دور و سخت‌دسترس لوله‌ها از بین ببرد. فنر 30 متری با قدرت و طول زیاد خود، برای رفع مشکلات پیچیده و سخت‌گیرانه در سیستم‌های فاضلابی بسیار موثر است. شرکت لوله‌ بازکنی تهران با در اختیار داشتن فنر 30 متری، آماده است تا حتی پیچیده‌ترین مشکلات لوله‌کشی را در تمام مناطق تهران برطرف کند.

 

در مجموع، استفاده از فنرهای مختلف بسته به نوع و شدت گرفتگی، می‌تواند به بهبود عملکرد سیستم فاضلابی کمک کند. شرکت لوله‌ بازکنی تهران با داشتن انواع فنرهای لوله‌ بازکنی و تیمی مجرب، می‌توانند به سرعت و با کیفیت بالا این مشکلات را در تمامی مناطق تهران حل کنند. با بهره‌گیری از تخصص و تجهیزات پیشرفته، شرکت لوله‌ بازکنی تهران تضمین می‌کند که لوله‌های شما بدون تخریب و با کمترین هزینه ممکن باز شوند.

لوله بازکنی پارکینگ در تهران

دلایل گرفتگی لوله‌های پارکینگ

گرفتگی لوله‌های پارکینگ معمولاً به دلیل تجمع زباله‌های مختلف مانند برگ‌ها، گل و لای، شن و ماسه، و روغن خودروها است. این مواد با گذشت زمان در لوله‌ها جمع شده و باعث گرفتگی می‌شوند.

 

مشکلات ناشی از گرفتگی لوله‌های پارکینگ

گرفتگی لوله‌های پارکینگ می‌تواند منجر به آب‌گرفتگی و سیلاب در پارکینگ شود که باعث ایجاد خطرات ایمنی و آسیب به خودروها و اموال شخصی می‌شود. همچنین، بوی نامطبوع و رشد قارچ و باکتری‌ها نیز از مشکلات دیگر است.

 

نحوه باز کردن دستی

برای باز کردن دستی گرفتگی لوله‌های پارکینگ می‌توان از ابزارهایی مانند تلمبه دستی یا قلاب استفاده کرد. ابتدا با تلمبه دستی سعی کنید مواد مسدودکننده را به حرکت درآورید و سپس با قلاب زباله‌ها و مواد زائد را از داخل لوله بیرون بکشید.

 

استفاده از دستگاه فنر

دستگاه فنر یکی از موثرترین ابزارها برای رفع گرفتگی لوله‌های پارکینگ است. فنر با حرکت چرخشی خود، مواد مسدودکننده را خرد کرده و از بین می‌برد. شرکت لوله‌بازکنی تهران با استفاده از دستگاه‌های فنر پیشرفته، می‌تواند به سرعت و به صورت تضمینی مشکل گرفتگی لوله‌های پارکینگ شما را در هر نقطه‌ای از شهر تهران حل کند.

 

تماس با شرکت لوله‌بازکنی تهران

برای رفع هرگونه مشکل گرفتگی لوله‌های پارکینگ، شرکت لوله‌بازکنی تهران آماده ارائه خدمات در تمام مناطق شهر تهران است. با تماس با این شرکت، می‌توانید اطمینان داشته باشید که مشکلات شما با بهترین روش‌ها و در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل خواهد شد.

لوله بازکنی حمام در تهران

دلایل گرفتگی لوله‌های حمام

گرفتگی لوله‌های حمام عمدتاً به دلیل تجمع مو، صابون، و مواد شیمیایی موجود در محصولات بهداشتی است. این مواد به مرور زمان در داخل لوله‌ها جمع می‌شوند و باعث کاهش جریان آب و در نهایت گرفتگی لوله می‌شوند. شرکت لوله بازکنی تهران می‌تواند در تمام مناطق شهر تهران این مشکل را به سرعت و به صورت حرفه‌ای رفع کند.

 

مشکلات ناشی از گرفتگی لوله‌های حمام

گرفتگی لوله‌های حمام می‌تواند منجر به کند شدن جریان آب، بازگشت آب به داخل حمام، و ایجاد بوی نامطبوع شود. این مشکلات می‌تواند استفاده از حمام را دشوار و ناخوشایند کند و همچنین خطر نفوذ آب به دیگر بخش‌های خانه را افزایش دهد. در این مواقع، خدمات شرکت لوله بازکنی تهران می‌تواند به شما کمک کند تا این مشکلات را به سرعت برطرف کنید.

 

نحوه باز کردن دستی

برای باز کردن گرفتگی لوله‌های حمام به صورت دستی، می‌توان از تلمبه دستی یا قلاب استفاده کرد. ابتدا با تلمبه دستی سعی کنید تا مواد مسدودکننده را به حرکت درآورید و سپس با قلاب موها و دیگر مواد زائد را از داخل لوله بیرون بکشید. اگر این روش‌ها مؤثر نبود، می‌توانید از خدمات شرکت لوله بازکنی تهران در تمامی مناطق شهر تهران استفاده کنید.

 

استفاده از دستگاه فنر

دستگاه فنر یکی از موثرترین ابزارها برای رفع گرفتگی لوله‌های حمام است. فنر لوله‌ بازکنی با حرکت چرخشی خود، مواد مسدودکننده را خرد کرده و از بین می‌برد. شرکت لوله‌ بازکنی تهران با استفاده از دستگاه‌های فنر پیشرفته، می‌تواند به سرعت و به صورت تضمینی مشکل گرفتگی لوله‌های حمام شما را در هر نقطه‌ای از شهر تهران حل کند.

 

تماس با شرکت لوله بازکنی تهران

شرکت لوله بازکنی تهران آماده ارائه خدمات در تمام مناطق شهر تهران است. با تماس با این شرکت، می‌توانید اطمینان داشته باشید که مشکلات شما با بهترین روش‌ها و در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل خواهد شد.

لوله بازکنی حمام در تهران

استفاده از دستگاه تراکم هوا برای لوله بازکنی تهران

حتما برای شما هم پیش آمده است که در برخی از موارد لوله بازکنی تهران، گرفتگی بسیار شدید بوده باشد و فنر لوله بازکنی نتواند گرفتگی لوله را رفع نماید.

 

در این شرایط باید از دستگاه دیگری برای رفع گرفتگی لوله استفاده نماییم. اسم این دستگاه تراکم هوا یا همان (پمپ باد) می باشد. این دستگاه با مخزن هوایی که دارد میتواند فشار باد را در خود ذخیره کرده و آن را داخل لوله خالی کند.

 

نحوه استفاده از دستگاه تراکم هوا (پمپ باد)

 

در مرحله اول دستگاه را به پریز برق متصل می کنیم تا فشار باد را در مخزن خود ذخیره کند. بعد از متصل کردن دستگاه به برق، تمامی ورودی های اطراف گرفتگی لوله را با استفاده از پارچه یا دستمال می پوشانیم. توجه کنید که این پوشاندن ورودی ها باید بسیار محکم و سفت شود حتی می توانید با دست نیز پارچه را جلوی ورودی لوله ها نگه دارید.

 

بعد از پوشاندن ورودی لوله های اطراف گرفتگی، باید شلنگ دستگاه تراکم هوا را داخل آن لوله ای که درگیر گرفتگی شده است فرو کنید. بعد از این کار صبر کنید تا درجه فشار دستگاه پر شود پس از این که پر شد آن یکباره را داخل لوله خالی نمایید این کار را تا 3 مرتبه پشت سر هم تکرار کنید.

 

بعد از انجام این کار شلنگ دستگاه را از داخل لوله بیرون کشیده و با ریختن آب بررسی کنید که آیا گرفتگی لوله برطرف شده است یا نه اگر تا حدی بهبود یافته بود، چند بار دیگر عمل خالی کردن فشار باد داخل لوله را انجام دهید.

لوله بازکنی تهران با پمپ باد

تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه تهران در تمامی مناطق شهر تهران ارائه می شود برای استفاده از این خدمات کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین تانکر تخلیه چاه تهران را به محلتان اعزام کنیم.

 

تخلیه چاه در شهر تهران با تانکرهای 6000 و 12000 لیتری انجام می شود. تشخیص پر شدگی چاه، کار سختی نیس و شما با مشاهده چاه میتوانید تشخیص دهید که چاه پر شده است یا نه، و اگر پر شده بود نباید اطراف آن تردد کنید چون که بسیار خطرناک بوده و ممکن است مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورد.

 

از مهمترین موارد و نشانه های پر شدن چاه میتوان به مشاهده سوسک در اطراف چاه و لوله ها، دیدن نم در اطراف چاه یا دیواره های آن، شنیدن صدای آب، پیچیدن بوی بد در ساختمان و محل اطراف و از همه مهم تر بالا زدگی آب اشاره کرد که در صورت مشاهده هر کدام از این موارد میتوانید با لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا تانکرهای تخلیه چاه تهران را به محلتان اعزام کند.

 

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تخلیه چاه تهران

 
1. عمق و بزرگی چاه پر شده
2. فاصله محل مورد نظر شما از مرکز شهر
3. استفاده از تانکرهایی با حجم بالا در صورت نیاز
4. استفاده از مکنده های بزرگ تر در صورت نیاز
5. نیاز به خدمات مختلف از جمله لایروبی و فنرزنی
6. تخریب درب چاه و نصب مجدد آن در صورت نیاز
7. استفاده از مصالح ساختمانی برای ترمیم و بازسازی چاه
تخلیه چاه تهران

5 راهکار ساده برای از بین بردن بوی بد لوله ها

در این قسمت چند راهکار ساده برای از بین بردن بوی بد لوله‌های ساختمان و چاه را برایتان توضیح می‌دهیم:

 

1.تمیزی منظم:

 یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش بوی بد لوله‌ها، تمیز نگه داشتن آن‌ها است. از هر زمانی که حمام یا سینک را استفاده می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که پس از اتمام کارها، آب گرم داخل لوله‌ها بریزید تا کاملاً پاک و تمیز شود.

 

2.استفاده از محصولات ضد بو:

 محصولات ضد بوی خاصی برای لوله‌ها و سینک‌ها وجود دارند که می‌توانند بوی بد را از بین ببرند. استفاده از این محصولات پس از تمیز کردن لوله‌ها می‌تواند کمک کننده باشد.

 

3.باز کردن لوله‌ها:

 گاهی اوقات بوی بد از لوله‌ها به دلیل انسداد یا تراکم آب در آن‌ها ناشی می‌شود. استفاده از روش‌های خانگی یا شیمیایی برای باز کردن لوله‌ها می‌تواند موجب حل این مشکل شود.

 

4.تعمیر و نگهداری منظم: 

لوله‌ها و سیستم تخلیه باید به طور منظم بررسی و تعمیر شوند تا از ایجاد مشکلات بزرگ‌تری جلوگیری شود. لوله‌هایی که درست نگهداری نمی‌شوند ممکن است به مرور زمان بوی بدی تولید کنند.

 

5.استفاده از روش‌های طبیعی:

 برخی از روش‌های طبیعی مانند استفاده از سرکه، آب اکسیژنه، یا خلال‌های معطر می‌توانند به عنوان روش‌های خانگی برای از بین بردن بوی بد لوله‌ها موثر باشند.

 

با اجرای این راهکارها، می‌توانید بوی بد لوله‌ها را به حداقل برسانید و محیط ساختمان را بهتر و سالم‌تر کنید.

 

اگر درگیر مشکل گرفتگی لوله در شهر تهران شده اید میتوانید با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود. شرکت لوله بازکنی تهران این خدمات را در تمامی مناطق شهر تهران ارائه می می کند.

لوله بازکنی فوری تهران

چرا لوله ساختمان ما گرفته است؟

سوالی که همه مشتریان شرکت ما از لوله بازکن ها می پرسند این است که چرا لوله ساختمان ما گرفته شده است. در جواب اما دلایل زیادی برای گرفتگی لوله وجود دارد.

 

بدون شک، اطلاع از دلایلی که می‌تواند منجر به گرفتگی لوله‌ها شود، از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه به 6 دلیل اصلی که ممکن است باعث گرفتگی لوله‌های ساختمان شود، اشاره می‌کنیم:

 

1.تراکم مواد غذایی:

 یکی از دلایل اصلی گرفتگی لوله‌ها، تراکم مواد غذایی ناشی از دفع مانده‌های غذایی به لوله‌ها است. این مواد می‌توانند به دیواره‌های لوله‌ها چسبیده و به تدریج قطر لوله را تنگ تر کنند، که منجر به انسداد لوله‌ها می‌شود.

 

2.روغن‌ها و چربی‌ها:

 استفاده از روغن‌ها و چربی‌ها در طبخ غذاها ممکن است باعث ریختن این مواد به لوله‌ها شود و در نتیجه، به تراکم و گرفتگی لوله‌ها منجر شود.

 

3.مواد غیرقابل حل:

 استفاده از موادی مانند سفید کننده‌ها، داروها، یا مواد شیمیایی دیگری که غیرقابل حل هستند می‌توانند به دیواره‌های لوله‌ها چسبیده و باعث مسدود شدن آن‌ها شوند.

 

4.کاغذ و لوازم بهداشتی:

 استفاده بیش از حد از کاغذ توالت یا لوازم بهداشتی دیگر می‌تواند منجر به انسداد لوله‌ها شود و مواد دیگری که به آنها چسبیده‌اند را نیز با خود به لوله‌ها بکشد.

 

5.ریشه‌های درختان:

 در برخی موارد، ریشه‌های درختان می‌توانند به داخل لوله‌های فاضلاب نفوذ کرده و آنها را مسدود کنند.

 

6.ریختن مواد ناخالص: 

استفاده از لوله‌های فاضلاب برای دفع مواد ناخالص مانند خاک و شن در صنایع ساختمانی می‌تواند باعث ایجاد گرفتگی لوله‌ها شود.

 

این دلایل اصلی می‌توانند به گرفتگی لوله‌های ساختمان منجر شوند. با رعایت بهداشت و استفاده متعادل از لوله‌ها، می‌توان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد و سیستم فاضلاب را بهینه نگه داشت.

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهران در چه مناطقی ارائه می شود؟

خدمات لوله بازکنی در تمام مناطق شهر تهران ارائه می شود برای اطلاع دقیق تر از این موضوع ما لیست مناطقی از از شهر تهران را که شرکت لوله بازکنی تهران در آن منطقه خدمات لوله بازکنی  را ارائه کرده است در این بخش قرار داده ایم:

 

1.نیاوران  2.جماران  3.کاشانک  4.دزاشیب  5.حصار بوعلی  6.دیباجی، فرمانیه  7.چیذر  8.حکمت  9.گلاب دره  10.امام زاده قاسم  11.دربند  12.سعدآباد  13.زعفرانیه  14.ولنجک  15.اوین، درکه  16.کوهسار  17.شهرک مخابرات  18.فرحزاد  19.شهرک بوعلی  20.کوی فراز 

 

 21.شهرک کیهان، پاسارگاد، گلدیسان  22.آسمان  23.سرو  24.درختی  25.ایوانک  26.شهرک غرب  27.دریا  28.چهارراه سرو  29.مدیریت  30.سعادت آباد  31.ونک  32.شهرک فجر  33.شهرک سوم خرداد  34.آرارات  35.کاووسیه  36.جردن  37.محمودیه  38.الهیه  39.تجریش  40.باغ فردوس

 

41.زرگنده  42.میرداماد  43.قبا  44.قلهک  45.دروس  46.پاسداران  47.اختیاریه  48.هروی، حسین آباد  49.قیطریه  50.میرداماد  51.داراباد  52.شهرک گلها  53.شهرک نفت (البرز)  54.شهرک صدف  55.شهرک محلاتی  56.سوهانک  57.شهرک کوثر، شهرک ابوذر  58.شهرک سیدالشهدا  59.لویزان3  60.ازگل

 

61.اقدسیه  62.اراج  63.شهرک چمران  64.لویزان  65.شیان  66.لواسان  67.باستی هیلز  68.سبو بزرگ، سبو کوچک  69.حکیمیه  70.سرخه حصار  71.کوهسار  72.تهرانپارس شرقی  73.تهرانپارس غربی  74.تهران پارس  75.شهرک سازمان آب  76.شهرک شهید بهشتی  77.شهرک کاج  78.مجید آباد – استقلال  79.شهرک پارس  80.قنات کوثر، شهرک امید

 

81.قاسم آباد  82.شهرک گلستان  83.آشتیانی  84.شهرک شهید توفیقی  85.شهرک رسولی  86.شهرک دقایقی  87.اوقاف  88.علم و صنعت  89.نارمک  90.مدائن  91.هفت حوض  92.نارمک جنوبی  93.فدک  94.دردشت  95.نیروی دریایی  96.شمیران نو  97.زینبیه  98.شورا  99.حافظیه  100.پیروزی

 

101.نیروی هوایی  102.دهقان، کوکا کولا  103.شهرک 19 بهمن  104.شارق شرقی و غربی  105.وحیدیه  106.تسلیحات  107.زرکش  108.پاسداران  109.ضرابخانه  110.شمس آباد  111.بنی هاشم  112.کاضم آباد  113.کرمان  114.مجیدیه  115.دبستان  116.لشگر غربی  117.لشگر شرقی  118.ارامنه شمالی  119. ارامنه جنوبی  120.دهقان

 

121.خواجه نظام  122.گرگان  123.خواجه نصیر  124.حقوقی  125.نامجو  126.مهران  127.سید خندان  128.حشمتیه  129.قصر  130.نظام آباد  131.کاج  132.سهروردی  133.باغ صبا  134.عباس آباد  135.اندیشه  136.بهار  137.امجدیه  138.خاقانی  139.مصلی  140.نیلوفر، شهید قندی

 

141.اراضی عباس آباد  142.گاندی  143.نضامی گنجوی  144.آرژانتین  145.ساعی  146.یوسف آباد  147.جهاد  148.قائم مقام  149.سنائی  150.بهجت آباد  151.ولیعصر  152.ایرانشهر  153.بهار  154.دانشگاه تهران  155.کشاورز، پارک لاله  156.فاطمی  157.آل احمد، شریعتی  158.شیراز  159.امیر آباد  160.شهرک والفجر

 

161.قزل قلعه  162.جمال زاده  163.فرصت شیرازی  164.جمهوری  165.حر  166.اسکندری  167.خرمشهر  168.مخصوص  169.خیابان قزوین  170.کوی نصر  171.گیشا  172.تهران ویلا  173.شهر آرا، پاتریس  174.توحید  175.شادمان  176.دریان نو  177.حبیب الله  178.همایون شهر  179.تیموری  180.زنجان شمالی

 

181.طرشت  182.ستارخان  183.آلستوم  184.شهرک آزمایش  185.پردیسان  186.شهرک انقلاب  187.خرم رودی  188.صادقیه  189.مرزداران غربی  190.مرزداران  191.چوب تراش  192.شهرک آپادانا  193.شهرک فکوری  194.کوی بیمه  195.شهرک اکباتان  196.اکباتان  197.شهرک فرهنگیان  198.شهرک آزادی  199.شهرک انصار  200.شهرک هما

 

201.شهرک انصار  202.شهرک استقلال  203.کوهک  204.سازمان آب  205.شهرک نفت  206.کوهسار  207.سیمون بولیوار  208.شهرک نیروی هوایی  209.جنت آباد شمالی  210.پونک  211.پونک شمالی  212.پونک جنوبی  213.باغ فیض  214.ابوذر  215.مهران، پیامبر  216.فردوس  217.حصارک  218.شاهین، مخبری  219.جنت آباد  220.جنت آباد جنوبی

 

221.سازمان برنامه شمالی  222.شهرک پرواز  223.سازمان برنامه جنوبی  224.ارم  225.کن  226.بهاران  227.شهران شمالی  228.شهران جنوبی  230.شهر زیبا  231.شهرک بهاران  232.اندیشه، جوانمردان  233.شهرک لادن  234.شهرک چشمه  235.زیبادشت  236.دهکده المپیک  237.شهرک آوا  238.شهرک ثامن الائمه  239.شهرک صدرا  240.شهرک زیتون

 

241.شهرک کوثر  242.چیتگر  243.شهرک یاس  244.گلستان  245.شهرک نگین ساحل  246.شهرک دانشگاه تهران  247.چیتگر شمالی  248.ویلاشهر  249.شهرک سینمایی غزالی  250.شهرک غزالی  251.وردآورد  252.گرم دره  253.شهرک خاتم الانبیاء  254.شهرک جهان نما  255.کلاک پایین  256.مروارید شهر  257.شهرک خرازی  258.شهرک چیتگر  259.شهرک صیاد شیرازی  260.شهرک امید دژبان

 

261.آبشار  262.شهرک شهید باقری  263.شهرک معلم و مهستان  264.شهر قدس  265.شهرک ابریشم  266.شهرک بهشتی  267.محله کاج  268.شهرک فرشته  269.قورت داغی  270.شهرک نیروی انتظامی  271.کاووسیه  272.چیتگر جنوبی  273.شهرک دریا  274.تهرانسر غربی  275.تهرانسر شرقی  276.تهرانسر مرکزی  277.باشگاه نفت  278.تهرانسر شمالی  279.شهرک پاسداران  280.تهرانسر شمالی

 

281.خلیج فارس  282.خلیج فارس شمالی  283.خلیج فارس جنوبی  284.شهرک الماس  285.شهرک دانش  286.زرنان  287.بادامک  288.شهرک مهدیه  289.احمد آباد مستوفی  290.مهرآباد  291.مهر آباد جنوبی  292.شمشیری  293.حسینی فردوس  294.فتح، صنعتی  295.هفده شهریور  296.شادآباد  297.یافت آباد  298.یافت آباد شمالی  299.یافت آباد جنوبی  300.شهرک امام خمینی

 

301.شمس آباد  302.صاحب الزمان  303.شهید رجایی  304.بهداشت  305.شهرک ولیعصر جنوبی  306.شهرک ولیعصر شمالی  307.شهرک صادقیه  308.تولید دارو  309.شمشیری  310.شهرک توحید  311.شهرک امام خمینی  312.حسینی فردوس  313.طرشت  314.صادقیه  315.نعمت آباد  316.دولتخواه شمالی  317.دولتخواه جنوبی  318.دولتخواه  319.اسماعیل آباد  320.چهار دانگه

 

321.علی آباد قاجار  322.مرتضی گرد  323.خلازیر  324.کاضمی  325.شهرک بخارایی  326.شهرک احمدیه  327.استاد معین  328.دکتر هوشیار  329.دستغیب  330.زنجان شمالی  331.زنجان جنوبی  332.امام زاده عبدالله  333.شهرک ولی امر  334.جیحون  335.کارون شمالی  336.سلسبیل شمالی  337.سلسبیل جنوبی  338.کارون جنوبی  339.هاشمی  340.شبیری، جی

 

341.هفت چنار  342.سلیمانی، تیموری  343.بریانک  344.بلور سازی  345.مقدم  346.باغ خزانه  347.امام زاده حسن  348.آذری  349.یافت آباد  350.یافت آباد شمالی  351.فلاح  352.ابوذر شرقی  353.گلچین  354.جلیلی  355.ابوذر غربی  356.ابوذر  357.سجاد  358.وصفنارد  359.زهتابی  360.زمزم

 

361.عبدل آباد  362.شهرک شریعتی  363.اسفندیاری، بستان  364.شکوفه  365.خانی آباد شمالی  366.شهرک رسالت  367.صالح آباد  366.حسن آباد باقراف  367.شهر آفتاب  368.کهریزک  369.باقر شهر  370.خیبر آباد  371.عظیم آباد  372.گلحصار  373.شهید بهشتی  374.محله 13 آبان  375.شهر ری  376.شهرک رادین آذر  377.ولی آباد  378.حمزه آباد  379.سرتخت  380.فیروزآبادی

 

381.اقدسیه  382.هاشم آباد  383.علایین  384.استخر  385.ظهیر آباد  386.دیلمان  387.شهید غیوری  388.کوی انصاف  389.جوانمرد قصاب  390.دولت آباد  391.فرهنگیان  392.صفاییه  393.منصوریه منگل  394.باروت کوبی  395.کیانشهر  396.کیانشهر شمالی  397.کیانشهر جنوبی  398.شهرک بروجردی  399.شهرک بعثت  400.خزانه، بخارایی

 

401.علی آباد  402.علی آباد شمالی  403.تختی  404.تختی  405.نازی آباد  406.بهمنیار  407.یاخچی آباد  408.رضوان  409.شهرک وصال  410.خانی آباد جنوبی  411.شهرک معراج  412.سیزده آبان  413.شهرک رضویه  414.مشیریه  415.جمال زاده  416.حر  417.اسکندری  418.خرمشهر  419.مخصوص  420.هلال احمر

 

421.عباسی  422.انبار نفت  423.گمرک  424.جوادیه  425.فلسطین  426.انقلاب  427.آذربایجان  428.شیخ هادی  429.میر دامادی  430.منیریه  431.امیریه  432.قلمستان  433.برادران جوادیان  434.فروزش  435.امیر بهادر  436.آگاهی  437.مولوی  438.ولیعصر  439.راه آهن  440.تختی، خانی اباد

 

441.شوش  442.فردوسی  443.سنگلج  444.باغ آذری  445.شهید هرندی  446.بازار تهران  447.ارگ  448.پامنار  449.بهارستان  450.گرگان  451.خواجه نظام  452.خواجه نصیر، حقوقی  453.دروازه شمیران  454.محله ایران  455.آبشار  456.امام زاده یحیی  457.قیام  458.کوثر  459.مظاهری  460.مطهری

 

461.مینابی  462.ولیعصر، بیسیم  463.اتابک  464.طیب  465.مینای جنوبی  466.دولاب  467.شاهین  468.مینای شمالی  469.دژکام  470.نیکنام  471.شکوفه  472.چارصد دستگاه  473.صفا  474.شهید اسدی  475.آشتیانی  476.حافظیه  477.شورا  478.زینبیه  479.پیروزی  480.دهقان، کوکا کولا

 

481.زاهد گیلانی 482.نیروی هوایی  483.قاسم آباد  484.پرستار  485.صد دستگاه  486.فرزانه 487.نبی اکرم  488.شیوا  489.دهم فروردین  490.شیوا  491.آهنگران  492.شکیبا  493.شاهد  494.ابوذر  495.تاکسیرانی  496.قصر فیروزه 1  497.نیروی دریایی سپاه  498.شهرک فجر  499.شهرک امیر المومنین  500.قصر فیروزه 2

 

503.افسریه  504.افسریه شمالی  505.افسریه جنوبی  506.اسلام اباد، والفجر  507.مسعودیه  508.مسگر آباد  509.آهنگ غربی  510.آهنگ شرقی  511.ابوذر، آهنگ  512.خاوران  513.سبلان  514.ده حقی  515.جزیره

 

 

خدمات لوله بازکنی تهران در تمام 515 محله و منطقه گفته شده در بالا به صورت 100%تضمینی ارائه می شود. لوله بازکن های ما در تمام مناطق گفته شده فعالیت می کنند.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران، میتوانید شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود. انجام کار بدون تخریب، کثیفکاری و 100% تضمینی می باشد.

لوله بازکنی تهران ارزان

در شهر تهران چه خدماتی ارائه می شود؟

در شهر تهران خدماتی دیگری هم ارائه می شود که بعضی از این خدمات مرتبط با لوله بازکنی تهران هستند و ممکن است که زمانی به این خدمات در شهر تهران نیاز داشته باشید.

 

1. تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

سرویسکاران ما به سرعت به محل شما اعزام می شوند و بررسی می کنند که آیا لوله های شما دچار شکستگی شده اند یا نه و اگر این اتفاق ناگوار افتاده باشد لوله را تعمیر و بازسازی می کنند. این خدمات را شرکت لوله بازکنی تهران انجام می دهد.

 

2. تخلیه چاه تهران

اگر به خدمات تخلیه چاه در تهران نیاز دارید میتوانید با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین تانکر به محل شما اعزام شود. این خدمات با تانکرهای 6000 و 12000 لیتری انجام می شود و برای تخلیه مکان هایی مانند استخر، حوض و مکان هایی که درگیر آب گرفتگی شده اند از پمپ های 2 و 3 اینچی استفاده می شود.

 

3. حفر چاه دستشویی و فاضلاب در تهران

حفر چاه های دستشویی و فاضلاب در متراژ 3 تا 8 متر انجام می شود در حفر این نوع از چاه ها باید دقت کرد که در پایین چاه باید انبار چاهی درست شود که زود پر نشود این خدمات را شرکت لوله بازکنی تهران زیر نظر گروه فنی خدماتی کاجینو انجام می دهد.

 

4. لوله کشی آب و فاضلاب در تهران

اگر در خانه یا محل کارتان به یک لوله کش حرفه نیاز دارید که بتواند کار را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی انجام دهد میتوانید از خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در تهران استفاده نمایید.

 

5. نصب توالت فرنگی و ایرانی در تهران

این خدمات به صورت فوری انجام می شود و سرویسکاران ما بعد از اعزام به محل شما، مکان نصب توالت را بررسی کرده و کار را به صورت تضمینی برایتان انجام می دهند.

 

6. مبل شویی تهران

خدمات مبل شویی در تهران نیز به صورت فوری و سریع ارائه می شود. به طوری که سرویسکار ما به سرعت به محلتان اعزام شده و کار را بدون رنگ دادگی، کثیف کاری و 100% تضمینی برایتان انجام می دهد.

 

هر زمان که به این خدمات در سطح شهر تهران نیاز داشتید، میتوانید با شماره (09194423475) تماس شبانه روزی بگیرید تا سرویسکار به محلتان اعزام شود.

 

برای اطلاع از خدمات دیگری که گروه فنی خدماتی کاجینو در شهر تهران ارائه می کند کافیست کلمه کاجینو را در گوگل کروم سرچ کنید یا بر روی این کلمه (کاجینو) کلیک کنید.

 

گروه فنی خدماتی کاجینو ارائه دهنده تمامی خدماتی است که در بالا گفته شده و این خدمات زیر نظر گروه فنی خدماتی کاجینو انجام می شود. این گروه سعی دارد در آینده بسیار نزدیک خدمات بسیار زیادی را برای استفاده مشتریان به شهر تهران و شهرهای اطراف آن اضافه نماید.

 

ایمیل: info@kajinoo.com

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران، کافیست با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول

در زمان استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران ممکن است سوالاتی برایتان پیش بیاید. در این بخش ما سوالات پر تکرار در زمینه لوله بازکنی تهران را پاسخ داده ایم اگر شما سوالی غیر از موارد زیر در ذهن خود دارید میتوانید با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس شبانه روز برقرار کنید.

قیمت لوله بازکنی تهران چقدر است؟
قیمت لوله بازکنی تهران با توجه به نوع ، شدت و میزان گرفتگی لوله متفاوت است. ولی نگران قیمت نباشید تمامی قیمت ها زیر قیمت همکاران ارائه می گردد.
آیا لوله بازکنی تهران در تمام روز فعال است؟
بله لوله بازکنی تهران شبانه روزی در تمامی روزهای سال فعال است.
آیا لوله بازکنی تهران تضمینی است؟
بله 100% تضمینی گرفتگی لوله هارا باز میکنیم و برای اطمینان آن را جلوی شما تست میکنیم پس خیالتان راحت باشد.
آیا بازکردن لوله با دستگاه فنر برقی تخریب و کثیف کاری دارد؟
خیر. ما در لوله بازکنی تهران به شما قول می دهیم کار را بدون کثیف کاری برای شما انجام دهیم.
لوله آشپزخانه ما گرفته است چیکار کنیم؟
نگران نباشید گاهی اوقات این اتفاق رخ میدهد و نیاز به متخصص لوله بازکنی تهران دارد لوله بازکن های ما با بیش از 15 سال سابقه این مشکل را برای شما حل میکنند کافیست فقط با این شماره (09194423475) تماس بگیرید.
مدت زمان رسیدن لوله بازکن در تهران چقدر است؟
بسیار کم است. چون که شرکت لوله بازکنی تهران در تمام نقاط شهر تهران سرویسکار دارد به محض تماس شما با شماره (09194423475) نزدیکترین سرویسکار به محل شما اعزام میشود که زیر 30 دقیقه زمان میبرد.
مدت زمان رسیدن لوله بازکن به روستاهای تهران چقدر است؟
مدت زمان رسیدن لوله بازکن به روستاهای تهران (حداکثر 60 کیلومتر) حدود 2 ساعت است. اگر شما در روستاهای تهران ساکن هستید میتوانید با شماره (09194423475) برای اعزام لوله بازکن تماس شبانه روزی برقرار کنید.
خدمات لوله بازکنی در چه شهرهای از استان تهران ارائه می شود؟
خدمات لوله بازکنی تهران در تمام نقاط استان تهران از جمله شهرهای تهران، تجریش، ارجمند، اسلامشهر، اندیشه، آبسرد، آبعلی، باغستان، باقرشهر، بومهن، پاکدشت، پردیس، پیشوا، جوادآباد، چهاردانگه، حسن آباد، دماوند، رباط کریم، رودهن، شهر ری، شاهد شهر، شریف آباد، شهریار، صالح آباد، صباشهر، صفادشت، فردوسیه، فرون آباد، فشم، فیروز کوه، قدس، قرچک، کهریزک، کیلان، گلستان، لواسان، ملارد، نسیم شهر، نصیرآباد، وحیدیه، ورامین و تمامی روستاهای استان تهران انجام می شود.
چگونه درخواست لوله بازکن را بدهم؟
برای اعزام شبانه روزی لوله بازکن در تهران کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید.