لوله بازکنی کرج

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی کرج میتوانید شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیک ترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود انجام کار بدون تخریب ، کثیف کاری و 100% تضمینی است.

خدمات لوله بازکنی کرج در تمام مناطق شهر کرج و استان البرز ارائه می شود.

لوله بازکنی کرج

زمان اعزام لوله بازکن

30 دقیقه

زمان انجام کار لوله بازکنی

20 دقیقه

ساعت و روزهای کاری

شبانه روزی و بدون تعطیلی

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

قیمت لوله بازکنی کرج

زیر قیمت همکاران

مراحل و نحوه لوله بازکنی کرج

1. تماس و هماهنگی با پشتیبانی
برای درخواست خدمات لوله بازکنی در کرج، ابتدا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. در این تماس، نوع و شدت گرفتگی لوله را بیان کنید و آدرس دقیق محل زندگی خود را به پشتیبانی اطلاع دهید. هماهنگی از طریق تیم پشتیبانی به شما کمک خواهد کرد تا خدمات لوله بازکنی با دقت در محل مورد نظر ارائه شود.
2. هماهنگی برای اعزام لوله بازکن به محل شما
پس از تماس با پشتیبانی سایت، تیم ما با شما هماهنگی خواهد کرد و زمان اعزام لوله بازکن به محل مورد نظر شما را تنظیم خواهد کرد. در این مرحله، جزئیات بیشتری درباره نحوه انجام خدمات و پاسخ به هر گونه سوالی که شما دارید، به شما اعلام خواهد شد. ما با توجه به اطلاعاتی که از شما دریافت کرده‌ایم، بهترین تجربه در بازکردن لوله را برای شما فراهم خواهیم کرد.
3. اعزام نزدیکترین لوله بازکن به محل شما
بعد از هماهنگی، گروه ما نزدیکترین لوله بازکن را به محل شما برای ارائه خدمات اعزام می‌کند. نهایت زمان رسیدن لوله بازکن به محل شما تا ۳۰ دقیقه خواهد بود. این اقدام سریع و کارآمد به منظور رفع گرفتگی لوله و حل مشکلات به سرعت صورت می‌پذیرد، تا شما بتوانید از خدمات با کیفیت گروه فنی خدماتی کاجینو بهره‌مند شوید.
4. بررسی نوع و شدت گرفتگی لوله
پس از رسیدن لوله بازکن به محل شما، تیم ما به بررسی دقیق و شناسایی شدت گرفتگی لوله می‌پردازد. از تجهیزات مدرن و تخصصی استفاده شده تا به دقت مشکلات لوله را تشخیص داده و راه‌حل مناسب را ارائه دهیم.
5. انتخاب دستگاه و فنر مناسب برای لوله
انواع مختلفی از دستگاه ها و فنر های لوله بازکنی وجود دارند. سرویسکار بعد از بررسی نوع و شدت گرفتگی ، دستگاه و فنر مناسب برای انجام کار را انتخاب میکند.
6. باز کردن گرفتگی لوله
لوله بازکن با بررسی دقیق و تجهیزات مناسب، گرفتگی لوله را با حداقل تخریب و کثیف کاری باز می‌کند. این روش مبتنی بر تکنولوژی‌های پیشرفته، امکان بازگشایی لوله‌ها را با دقت بالا و بدون نیاز به تخریب محیط فراهم می‌آورد، تا شما از یک خدمات لوله بازکنی تمیز و کارآمد بهره‌مند شوید.
لوله بازکنی کرج

بهترین لوله بازکنی کرج

شاید این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی در خانه یا محله کارتان هستید ناگهان آب از لوله های ساختمان بالا زده و محیط اطراف را به شدت کثیف و آلوده کرده باشد.

 

این مشکل اغلب اوقات در لوله های اشپزخانه، حمام، توالت، حیاط، پارکینگ، بالکن و … اتفاق می افتد و دلیل گرفتگی لوله در این نقاط از خانه، استفاده زیاد ما از این لوله ها می باشد.

 

ولی خب اگر این اتفاق افتاد چه باید کرد؟

 

 در مرحله اول باید خونسردی خود را حفظ کنید و به دنبال یک شرکت لوله بازکنی باشید که بتواند این مشکل را را بدون تخریب و آسیب به لوله حل کرده و گرفتگی لوله را باز کند.

 

استفاده از خدمات بهترین لوله بازکنی کرج

 

اما در این بین شرکت هایی هستند که به صورت منصفانه ای در زمینه لوله بازکنی کرج فعالیت می کنند. لوله بازکنی کرج که زیر نظر گروه فنی خدماتی کاجینو فعالیت می کند یکی از  خدماتی است که در بین مردم کرج خودش را ثابت کرده و به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی کرج در سال  1401 و 1402 انتخاب شده است.

 

اما دلیل انتخاب به عنوان بهترین لوله بازکنی کرج چیست؟

دلیل انتخاب به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی در کرج قیمت های باور نکردنی این شرکت بوده و چون به صورت شبانه روزی فعالیت می کند هم از دلایل دیگر انتخاب این شرکت می باشد.

 

هچنین لوله بازکنی کرج در تمام مناطق استان البرز فعال بوده و به صورت فوری سرویسکار به محل اعزام می کند.

 

اگر در شهر کرج یا شهر های دیگر استان البرز به خدمات لوله بازکنی نیاز  داشتید میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.

لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی فوری کرج

خدمات لوله بازکنی در کرج بسیار فوری به طوری که بعد از تماس شما و درخواست اعزام سرویسکار، لوله بازکن ما زیر 30 دقیقه به محل شما رسیده و گرفتگی لوله بسیار سریع رفع می کند.

 

اعزام سریع سرویسکار لوله بازکنی، یکی از مزایای انتخاب لوله بازکنی کرج می باشد چون که سرویسکار هر چقد زودتر به محل برسد، گرفتگی لوله را زود تر رفع خواهد کرد و در مجموع شما زودتر از شرّ گرفتگی لوله خانه یا محل کارتان خلاص خواهید شد.

 

خدمات فوری لوله بازکنی در همه نقاط شهر کرج انجام می شود یعنی اینکه اگر شما به طور مثال در دور ترین نقطه از شهر کرج یا حتی روستاهای کرج باشید سرویسکار ما زیر 30 دقیقه به محل شما می رسد.

 

3 دلیل وجود دارد که باعث می شود استفاده از خدمات لوله بازکنی کرج فوری و راحت تر از قبل باشد.

 

دلیل اول زود رسیدن لوله بازکن، استفاده از موتور سیکلت است که تمامی سرویسکاران شرکت لوله بازکنی کرج مجهز به موتور سیکلت بوده که زمان رسیدن به محل را بسیار کم می کند.

 

دلیل دوم این است که لوله بازکنی کرج برای ارائه خدمات لوله بازکنی در استان البرز و شهرهای آن نزدیک به 60 سرویسکار لوله بازکنی استخدام کرده و آن ها را در سطح شهر کرج و شهر های دیگر استان البرز، پخش کرده است.

 

اما دلیل سوم این است که وقتی شما برای اعزام سرویسکار با ما تماس می گیرید، پشتیبانی سایت ما، منطقه در حال سکونت شما را بررسی کرده و نزدیکترین لوله بازکن به آن منطقه را به محل شما اعزام می کنند.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی فوری کرج کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.

لوله ب

لوله بازکنی کرج شبانه روزی

خدمات لوله بازکنی کرج به صورت شبانه روزی در تمام نقاط شهر کرج و استان البرز ارائه می شود و شما هر زمان که به این خدمات نیاز داشتید میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

 لوله بازکنی کرج بدون تعطیلی در تمام روزهای سال فعال بوده و حتی میتوانید در مواقع اضطراری هم از خدمات لوله بازکنی کرج استفاده نمایید.

 

خدمات لوله بازکنی کرج در روزهای عید نوروز، تعطیلات نوروز، عید قربان، عید سعید فطر، مواقع اضظراری مانند بارش برف و باران و …  هم این خدمات را فوری ارائه می کند و شما هر زمانی میتوانید از این خدمات استفاده نمایید.

 

مزایا استفاده از لوله بازکنی شبانه روزی کرج

 
1. شبانه روزی در تمام نقاط شهر کرج
2. بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل
3. ارائه خدمات در مواقع اضطراری
4. ارائه خدمات در شرایط بد آب هوایی مانند بارش برف و باران
5. %100 تضمینی
 
شما میتوانید در تمامی روزهای سال از خدمات لوله بازکنی کرج به صورت شبانه روزی استفاده کنید. فقط کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.

بازکردن لوله در کرج

اگر به دنبال لوله بازکنی هستید که بتواند به صورت 100% تضمینی گرفتگی لوله های شما را در کرج رفع کند، بهتر است لوله بازکنی کرج را انتخاب کنید. با استفاده از نیروهای مجرب و باتجربه می تواند گرفتگی لوله های خانه یا محل کارتان را بدون تخریب، کثیف کاری، و 100% تضمینی رفع کرده و آن را باز کند.

 

لوله بازکنی کرج که زیر نظر گروه فنی خدماتی کاجینو فعالیت می کند، خدمات دیگری را هم  در شهر کرج و استان البرز ارائه می کند این خدمات عبارتند از:

 

تشخیص ترکیدگی لوله در کرج، تخلیه چاه کرج، لوله کشی آب و فاضلاب در کرج، حفر چاه دستشویی و فاضلاب در کرج، نصب توالت فرنگی و ایرانی و …

 

این خدمات همراه با خدمات لوله بازکنی کرج به صورت شبانه روزی و فوری ارائه می شود و شما عزیزان کرجی هر زمان که به این خدمات نیاز داشتید میتوانید با شرکت لوله بازکنی کرج تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.

 

اما در خدمات لوله بازکنی کرج از چه دستگاه های استفاده می شود؟

 
لوله بازکنی کرج در ارائه خدمات لوله بازکنی در استان البرز از دستگاه های پیشرفته ای مانند دستگاه فنر (ژنراتور)، دستگاه تراکم هوا، دستگاه مکش (ساکشن) و واتر جت استفاده می کند که هر کدام از این دستگاه ها استفاده متفاوتی دارد و هر یک مخصوص لوله هایی با شذت گرفتگی کم و زیاد است.
 
 به طور مثال فنر و دستگاه مخصوص لوله هایی با گرفتگی نسبتا معمولی می باشد. دستگاه تراکم هوا مخصوص لوله های چدنی و لوله هایی با قطر کم می باشد یا مثلا دستگاه واتر جت که به ندرت استفاده می شود مخصوص لوله هایی با قطر زیاد و لوله هایی بزرگ می باشد و می تواند گرفتگی هر نوع لوله ای را باز کند.
 

در استفاده از دستگاه واتر جت باید بسیار دقت کرد. چون که اگر از این دستگاه اشتباه استفاده شود می تواند به لوله کشی ساختمان شما آسیب برساند باید این را در نظر داشته باشید که واتر جت برای لوله کشی ساختمان استفاده نمی شود و از این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله های فضلاب شهری و لوله هایی با قطر زیاد استفاده می شود.

 

در ادامه درباره نحوه استفاده و بازکردن لوله با استفاده از دستگاه های دیگر هم توضیح خواهیم داد لطفا با ما همراه باشید.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی کرج، میتوانید با شماره (09194423475) تماس شبانه روزی بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شده و گرفتگی لوله هایتان را به صورت 100% تضمینی رفع نماید.

لوله بازکنی کرج

ویژگی های شرکت لوله بازکنی کرج

خدمات لوله بازکنی کرج ویژگی های زیادی دارد که خیال مشتریان را برای استفاده از این خدمات راحت کرده و اطمینان آنها را از خدماتی که برایشان ارائه می کنیم جلب کرده است.

 

ویژگی های خدمات لوله بازکنی کرج عبارت اند از:

 

1. زیر قیمت همکاران

لوله بازکنی کرج زیر قیمت تمامی همکارانمان در کرج ارائه می شود و تضمین می کنیم که شرکت ما در ارائه خدمات لوله بازکنی بهترین و کمترین قیمت را به شما اعلام می کند.

 

2. ارائه خدمات لوله بازکنی کرج به صورت شبانه روزی

خدمات لوله بازکنی کرج به صورت شبانه روزی ارائه می شود و مشتریان ما می توانند در هر زمانی از این خدمات استفاده نمایند.

 

3. لوله بازکنی فوری کرج

لوله بازکنی کرج به صورت فوری و شبانه روزی در تمام مناطق استان البرز ارائه می شود. منظور از فوری بودن خدمات، به این معناست که بعد از تماس شما با شرکت ما، سرویسکار زیر 30 دقیقه به محل شما رسیده و گرفتگی لوله را در کمتر از 40 دقیقه رفع می کند.

 

4. استفاده از نیروهای مجرب و باتجربه

تمامی لوله بازکن هایی که لوله بازکنی کرج استخدام کرده است، دارای مدرک از دانشکده های فنی و حرفه ای می باشند و در زمینه لوله بازکنی کرج 15 سال تجربه دارند که این تجربه به آن ها کمک میکند گرفتگی هر نوع لوله ای را با هر شدتی، به صورت 100% تضمینی باز کنند.

 

5. فعال در تمامی نقاط استان البرز و شهرستان کرج

خدمات لوله بازکنی در تمام نقاط استان البرز و تمامی شهرهای آن انجام می شود. همچنین این خدمات در تمامی روستاهای دور و نزدیک استان البرز ارائه می شود.

 

6. انجام کار بدون تخریب و کثیف کاری

لوله بازکن های ما در انجام کار بسیار دقت می کنند که آسیبی به لوله های ساختمان نرسانند و کار را بدون تخریب و کثیفکاری در محیط انجام دهند.

 

7. ارائه سرویس های دیگر مربوط به لوله بازکنی

در استان البرز و شهر کرج خدمات دیگری نیز ارائه می شود که میتوانید از آن استفاده نمایید. خدماتی همچون تشخیص ترکیدگی لوله در کرج، تخلیه چاه کرج، لوله کشی در کرج، حفر چاه دستشویی و فاضلاب در کرج، نصب و توالت فرنگی و ایرانی و … در کرج اتجام می شود که میتوانید از آن استفاده نمایید.

 

8. استفاده از دستگاه های پیشرفته و مخصوص لوله بازکنی

در خدمات لوله بازکنی کرج از دستگاه های مخصوصی استفاده می شود که می توانند گرفتگی هر نوع لوله ای را با هر شدتی باز کنند.

 

9. %100 تضمینی

لوله بازکن های ما بعد از بازکردن گرفتگی لوله آن را به مدت 6 ماه ضمانت میکنند و این به شما تضمین می دهد که به مدت 6 ماه و هیچگونه گرفتگی لوله برایتان پیش نخواهد آمد.

 

 هر زمان که درگیر مشکل گرفتگی لوله در شهر کرج و یا اطراف آن شدید، میتوانید از خدمات لوله بازکنی کرج استفاده نمایید. برای استفاده از این خدمات کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محلتان اعزام شود.

لوله بازکنی کرج

بازکردن لوله با استفاده از 4 روش خانگی

در این بخش 4 روش خانگی برای بازکردن لوله در شهر کرج را به شما آموزش می دهیم. این روش ها تنها در صورتی می تواند گرفتگی لوله را باز کند که گرفتگی آن جزئی باشد.

 

1. بازکردن لوله با جوش شیرین و سرکه

 

بازکردن لوله با استفاده از جوش شیرین و سرکه یکی از روش‌های خانگی مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله است. این روش معمولاً در مواردی که گرفتگی لوله نسبتاً کمتری دارد موثر است. در این روش، مخلوطی از آب گرم و جوش شیرین و سرکه به لوله اضافه می‌شود تا گرفتگی لوله را حل کند. این مواد با فعالیت شیمیایی خود می‌توانند رسوبات را حل کرده و لوله را باز کنند.

 

برای استفاده از این روش، ابتدا باید مقداری جوش شیرین و سرکه را با آب گرم مخلوط کرده و به لوله اضافه کنید. سپس به مدت حدود 30 دقیقه اجازه دهید تا مواد شیمیایی درون لوله اثر خود را اعمال کنند. پس از گذشت این مدت زمان، می‌توانید آب جاری را از لوله به آرامی رها کنید. با این کار، باید توجه داشت که اگر گرفتگی لوله به خوبی حل نشد، ممکن است نیاز به استفاده از روش‌های دیگری باشد.

 

با این حال، این روش ممکن است در برخی موارد موثر نباشد، به ویژه اگر گرفتگی لوله بسیار شدید باشد یا رسوبات سنگینی درون لوله وجود داشته باشد. بنابراین، پیش از استفاده از این روش، بهتر است میزان گرفتگی و شدت آن را ارزیابی کرده و در صورت لزوم، از روش‌های دیگری نیز استفاده کنید.

 

2. رفع گرفتگی لوله با استفاده از آب جوش

 

باز کردن لوله با استفاده از آب جوش یکی از روش‌های موثر و قدیمی برای رفع گرفتگی لوله‌هاست. این روش از آنجا که از مواد شیمیایی یا مواد خوراکی خاصی استفاده نمی‌کند، به عنوان یک روش طبیعی و ایمن شناخته می‌شود. در زیر توضیحات بیشتری در مورد این روش آورده شده است.

 

آماده‌سازی آب جوش:

 ابتدا باید مقدار مناسبی آب را جوشانده و آماده کنید. معمولاً برای این کار از یک قوری یا قابلمه استفاده می‌شود. حرارت آب باید به حدی باشد که بتواند مواد چسبیده به دیواره لوله را رقیق کرده و آنها را جدا کند.

 

ریختن آب جوش به لوله: 

بعد از جوشاندن آب، باید آن را به لوله بریزید. این مرحله مهم است زیرا حرارت و فشار آب جوش باعث رقیق شدن رسوبات و مواد چسبیده به دیواره لوله می‌شود.

 

صبر و انتظار: 

بعد از ریختن آب جوش به لوله، باید مدتی صبر کنید تا آب جوش بتواند به طور کامل درون لوله فعال شود و مواد چسبیده را رقیق کند. این مرحله معمولاً چند دقیقه به طول می‌انجامد.

 

شستشوی لوله:

پس از مدت مشخصی که آب جوش درون لوله مانده است، لوله را با آب سرد شستشو دهید تا مواد محلول و چسبیده به دیواره لوله خارج شوند. این کار باعث می‌شود که لوله کاملاً تمیز شود و به طور کامل باز شود.

 

با استفاده از این روش، می‌توانید به طور طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی یا ابزار خاص، لوله‌های گرفته را باز کنید. این روش به خصوص برای لوله‌هایی که با رسوبات چربی یا مواد آلی گرفته شده‌اند، بسیار موثر است.

 

3. بازکردن لوله با استفاده از خمیر دندان و سدیم بی کربنات

 

یک روش دیگر خانگی برای باز کردن لوله استفاده از خمیر دندان و سدیم بی‌کربنات (بیکاربنات سدیم یا آرد جو) است. این روش به عنوان یک راه حل طبیعی و مؤثر برای حل مشکل گرفتگی لوله‌ها شناخته شده است. در زیر توضیحات بیشتری در مورد این روش آورده شده است.

 

آماده‌سازی مخلوط:

 ابتدا مقدار کافی از خمیر دندان را در یک ظرف بریزید. سپس به آن سدیم بی‌کربنات (بیکاربنات سدیم یا آرد جو) اضافه کنید. مقدار مناسبی از آن به اندازه یک قاشق چایخوری کافی است. 

 

ترکیب و مخلوط کردن:

 مخلوط را به طور کامل با هم ترکیب کنید تا یک خمیر یکنواخت و پاکیزه ایجاد شود.

 

اعمال بر روی لوله:

 این خمیر را بر روی قسمتی از لوله که گرفتگی دارد، بمالید. مطمئن شوید که کاملاً پوشش دهنده باشد و به طور مساوی روی سطح لوله پخش شود.

 

انتظار و شستشو:

 پس از مالیدن خمیر به لوله، به مدت حدود 30 دقیقه صبر کنید تا مواد شیمیایی درون خمیر بتوانند با گرفتگی و رسوبات داخل لوله واکنش دهند. سپس با آب گرم لوله را دقیقاً شستشو دهید تا مواد مخلوط شده و گرفتگی‌ها از بین برود.

 

استفاده از این روش خانگی، به خصوص برای لوله‌هایی که با رسوبات چسبنده یا گرفتگی‌های آلی مسدود شده‌اند، بسیار موثر است و می‌تواند به طور موثری گرفتگی‌های لوله را حل کند.

 

4. استفاده از لوله بازکن های شیمیایی

یکی از روش‌های کم هزینه و بسیار موثر برای بازکردن لوله استفاده از سری لوله بازکن های شیمیایی است. این لوله بازکن ها که در بازارهای سراسری در دسترس هستند، دارای مواد شیمیایی هستند که می‌توانند گرفتگی‌ها و رسوبات را در داخل لوله‌ها حل کنند.

 

 برای استفاده از این لوله‌ها، ابتدا باید یک عدد لوله بازکن شیمیایی را به آب گرم (دو لیتر آب گرم) اضافه کنید. سپس بعد از یک دقیقه آن را داخل لوله بریزید و صبر کنید تا مواد شیمیایی درون آن عمل کنند.

 

 پس از چند دقیقه، آب جاری کنید تا گرفتگی‌ها باز شوند. این روش علاوه بر کم هزینه بودن، نیاز به تجهیزات ویژه‌ای ندارد و به راحتی قابل انجام است. اما بهتر است قبل از استفاده، دستورالعمل تهیه و استفاده از این لوله‌ها را به دقت مطالعه کنید و از تماس مستقیم با پوسته یا چشم‌ها پرهیز کنید.

 

دقت کنید که اگر مایع را بدون مخلط کردن با آب گرم داخل لوله بریزید بسیار خطرناک است و میتواند باعث نم دادن لوله و بازکردن چسب لوله شود پس حتما باید با آب گرم مخلوط شود.

 

شما میتوانید از سایت اینترنتی دیجی کالا این مایع شیمیایی را تهیه کنید برای خرید کافیست بر روی (خرید لوله بازکن از سایت دیجی کالا) کلیک کنید.

 

اگر این روش ها را امتحان کردید ولی نتیجه ای نداشت میتوانید با شرکت لوله بازکنی کرج تماس بگیرید تا به سرعت نیروی مجرب لوله بازکنی را به محلتان اعزام کند.

شماره تماس: 09194423475

لوله بازکنی در کرج

استفاده از دستگاه های پیشرفته در خدمات لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی کرج در ارائه خدمات لوله بازکنی در استان البرز از دستگاه های پیشرفته استفاده می کند که می توانند گرفتگی لوله را به راحتی باز کرده و  لوله ها تا مدت ها درگیر گرفتگی نشوند.

 

دستگاه هایی که برا بازکردن لوله در استان البرز و شهر کرج استفاده می شود عبارتند از:

 

1. فنر و دستگاه (ژنراتور)

این دستگاه میتواند هر نوع گرفتگی لوله ای را بازکند. نحوه استفاده از دستگاه به این گونه است که فنر را از دستگاه رد کرده و داخل لوله فرو می کنیم. بعد از این کار اهرم دستگاه را فشار می دهیم تا فنر داخل لوله بچرخد.

 

چرخش فنر داخل لوله باعث می شود هر چیزی که باعث گرفتگی شده است را تکه تکه کرده و آن را به لوله های فاضلاب شهری منتقل نماید.

 

 این دستگاه میتواند گرفتگی لوله هایی همچون حمام، آشپزخانه، توالت فرنگی و ایرانی، پارکینگ، حیاط، ناودان، بالکن، پشت بام، تراس و… را بازکند معمولا عواملی مثل مو، رسوب، خاک، سنگ، مصالح ساختمانی، قیر، سیمان و… باعث انسداد لوله ها می شوند که دستگاه ژنراتور و فنر میتواند همه آن ها را رفع نماید.

 

2. دستگاه تراکم هوا (پمپ باد)

 دستگاه تراکم هوا یا همان (پمپ باد) در مواقعی که گرفتگی لوله شدید است و فنر نمیتواند آن را باز کند استفاده می شود معمولا از این دستگاه در لوله های چدنی استفاده می شود.

 

لوله های چدنی به دلیل اینکه باریک تر از لوله های پولیکا هستند زودتر درچار رسوب گرفتگی می شوند و بعد از گذشت مدت زمان طولانی، رسوب زیاد تر شده و قطر لوله کاهش می یابد و باعث می شود بازکردن لوله های چدنی بسیار سخت شود.

 

در این شرایط باید از دستگاه تراکم هوا استفاده کرد. نحوه استفاده از تراکم هوا به این گونه است که اول خروجی لوله های مربوط به گرفتگی را می پوشانیم و  شیلنگ دستگاه را دقیقا داخل لوله ای که آب از آن بالا زده فرو می کنیم.

 

بعد از انجام این کار دستگاه را پر از باد کرده و باد را یکباره داخل لوله خالی میکنیم. این کار را چند بار تکرار کرده و بعد به آرامی داخل لوله آب می ریزیم اگر مشکل رفع شده باشد دیگر آب بالا نخواهد آمد ولی اگر دوباره آب از لوله بالا زد باید چند بار دیگر پمپ باد را پر کرده و داخل لوله خالی کنید.

لوله بازکنی کرج

قیمت لوله بازکنی کرج

قیمت لوله بازکنی در کرج بسته به نوع، شدت و مکان گرفتگی متفاوت است اما نگران قیمت نباشید چون که تمامی قیمت های ما زیر قیمت همکاران ارائه می شود.

 

اما قیمت های لوله بازکنی در کرج چگونه تعیین می شود؟

 

قیمت لوله بازکنی در کرج را اتحادیه لوله بازکنان کرج تعیین می کند ولی این قیمت نیز شاید بسته به نوع مشکل و گرفتگی متغییر باشد.

 

قیمت لوله بازکنی کرج در سال 1403

 
دستگاهقیمت (به تومان)
فنرزنی با فنر معمولی150.000 تا 500.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 تا 15 متر200.000 تا 1.000.000
بازکردن لوله فاضلاب از 15 تا 20 متر1.000.000 تا 2.500.000
بازکردن لوله فاضلاب از 20 تا 30 متر2.000.000 تا 3.000.000
فنرزنی بالای 30 مترطبق نظر سرویسکار لوله بازکنی
سه نظام (سردنده ) هر عدد320.000 تا 800.000
تراکم هوا (پمپ باد)950.000 تا 2.500.000
درآوردن اشیاء از لوله با گیره مخصوص500.000 تا 800.000
رسوب تراشی لوله با سه نظام (سردنده)هر عدد 320.000 تا 800.000
فنرزدن بیش از یکبارهربار 200.000

اما دلایل اصلی بالا رفتن هزینه لوله بازکنی چیست؟

 

یکی از مهمترین دلایل بالا رفتن هزینه لوله بازکنی در کرج، گرفتگی از نوع رسوب می باشد. این نوع گرفتگی معمولا در لوله های آشپزخانه، توالت، حمام، پارکینگ، و حیاط رخ می دهد.

 

گرفتگی از نوع رسوب بسیار شدید است به طوری که در برخی موارد لوله های مربوط نیز باید تعویض گردد. در این نوع از گرفتگی از دستگاه ژنراتور و فنر تراش استفاده می گردد.

 

نحوه استفاده از این دستگاه برای رفع رسوب گرفتگی به این گونه است که فنر تراش را از دستگاه رد کرده و داخل لوله فرو می کنیم.

 دستگاه ژنراتور را بر روی حالت سه نظام قرار می دهیم و با استفاده از اهرم و فشار دادن آن فنر تراش داخل لوله چرخیده و لوله را رسوب تراشی می کند.

 

لوله بازکنی کرج فقط در مواردی که بتواند گرفتگی لوله را باز کند هزینه سه نظام را می گیرد. در غیر این صورت فقط هزینه ایاب ذهاب دریافت می شود.

 

برای استفاده از لوله بازکنی کرج میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود.

لوله بازکنی کرج

چاه بازکنی کرج

لوله بازکنی کرج ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی در استان البرز و شهر کرج می باشد که به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی این خدمات را در تمام مناطق شهر کرج انجام می دهد.

 

بعد از تماس شما با لوله بازکنی کرج، چاه بازکن ما زیر 30 دقیقه به محل شما رسیده و کار را بدون تخریب، بدون کثیف کاری و 100% تضمینی برای شما انجام می دهد.

 

چاه بازکن اعزامی ما، تجربه 15 ساله در زمینه لوله بازکنی کرج را دارد که به همین دلیل میتوانید انواع گرفتگی لوله در هر مکانی از خانه یا محل کارتان را برطرف کرده و آن را تا 6 ماه ضمانت کند.

 

اگر ساکن شهر کرج هستید و درگیر مشکل گرفتگی لوله در این شهر شده اید، میتوانید از خدمات لوله بازکنی کرج استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات کافیست با شماره (09194423475) تماس شبانه روزی بگیرید تا نزدیکترین چاه بازکن به محل شما در کرج اعزام شود.

استفاده از لوله بازکن های باتجربه در خدمات لوله بازکنی کرج

داشتن تجربه در هر کاری مهم است و شرط اول برای اجرای هر کاری داشتن تجربه لازم در آن زمینه است.

 

لوله بازکنی کرج در ارائه خدمات لوله بازکنی در استان البرز و شهر کرج از سرویسکاران ماهر و متخصص استفاده می کند که میتوانند هر نوع گرفتگی لوله را به صورت 100% تضمینی رفع نمایند.

 

تمامی سرویسکاران استخدامی این شرکت دارای مدرک از دانشکده های فنی و حرفه ای می باشند و تجربه بالای 10 سال در زمینه لوله بازکنی کرج را دارند. و تجربه بالای سرویسکاران این اجازه را به آنها می دهد که خدماتی با کیفیت و تضمینی را به مشتریان ارائه دهند.

 

در اجرای خدمات لوله بازکنی باید از یک متخصص و سرویسکار باتجربه کمک بگیرید چون که استفاده از دستگاه های لوله بازکنی تجربه زیادی لازم دارد و اگر شخصی که برای بازکردن لوله استخدام کرده اید شخصی ناشی و تازه کاری باشد میتواند به لوله کشی ساختمان شما آسیب زده و هزینه زیادی را برای شما داشته باشد.

 

سرویسکاری که استخدام کرده اید باید در مرحله اول نوع و شدت گرفتگی را ارزیابی کند و بعد از بررسی دستگاه مناسبی را برای استفاده، مختص آن لوله انتخاب کند.

 

تمامی سرویسکاران شرکت لوله بازکنی کرج دارای گواهی عدم سوء پیشینه هستند که میتوانید این موضوع را در برخورد با مشتریان مشاهده نمایید. 

 

توجه داشته باشید، هزینه ای که شما به سرویسکار می پردازید متعلق به شرکت است و سرویسکار ما آن هزینه را باید تسویه کند. در صورت مشاهده هرگونه رفتار مشکوک از سرویسکاران لوله بازکنی کرج میتوانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و آن را گزارش دهید.

 

همچنین سرویسکاران لوله بازکنی کرج مجهز به موتور سیکلت هستند که باعث می شود خیلی سریع به محل شما برسند.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی در کرج میتوانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام لوله بازکن در شهر کرج را داشته باشید لوله بازکن های ما زیر 30 دقیقه به محل شما می رسند.

لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی مناطق 11 گانه کرج

لوله بازکنی کرج در تمام مناطق 11 گانه شهر کرج شعبه و اکیپ فعال دارد که در تمام روزهای سال بدون تعطیلی و شبانه روزی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی هستند.

 

در این بخش مناطقی که شرکت لوله بازکنی کرج در آن شعبه فعال دارد را به شما معرفی می کنیم.

 

لوله بازکنی منطقه 1 کرج:

عظیمیه

خلج آباد

خیابان بهار

خیابان برغان

اسلام آباد (زورآباد)

 

لوله بازکنی منطقه 2 کرج:

مصباح
قلمستان
بلوار امام زاده حسن
مصلای کرج
کارخانه قند
شهرک فهمیده

بلوار هفت تیر

 

لوله بازکنی منطقه 3 کرج:

کیانمهر
قزلحصار
کوی مهر
آق تپه 
اراضی ساماندهی

سهرابیه

 

لوله بازکنی منطقه 4 کرج:

مهرشهر

فاز 1 تا 5 مهرشهر

احدآباد

اسدآباد

شهرک ولی عصر

 

لوله بازکنی منطقه 5 کرج:

گلشهر

درختی

گلزار

حصارک پایین

المهدی

میانجاده

 

لوله بازکنی منطقه 6 کرج:

حیدرآباد
باغستان غربی
حصارک بالا
شاهین ویلا
صوفی آباد
شهرک ظفر
 

لوله بازکنی منطقه 7 کرج:

گوهردشت (رجایی شهر)

شهرک اوج

شهرک جهازیها

کوی امامیه

کوی قائم

بلوار رستاخیز

بلوار انقلاب

 

لوله بازکنی منطقه 8 کرج:

برغان
خیابان بهار
خیابان چالوس
اسلام آباد
 

لوله بازکنی منطقه 9 کرج:

چهارصد دستگاه
مهرویلا
آسیاب برجی
دولت آباد
دانشکده کشاورزی
 

لوله بازکنی منطقه 10 کرج:

سیمین دشت
رزکان
منظریه
شهرک وحدت
واریان شهر
 

لوله بازکنی منطقه 11 کرج:

کلاک بالا
کلاک پایین
حصار
شهرک جهان نما
 
لوله بازکنی کرج در تمام مناطق گفته شده در بالا فعال است و خدمات لوله بازکنی را ارائه می کند برای استفاده از لوله بازکنی کرج میتوانید با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود.
لوله بازکنی کرج

فنرزنی در کرج

فنرزنی در شهر کرج با فنرهایی با طول و قطر های مختلف صورت می گیرید. اصطلاح فنرزنی به این معنی میباشد که یک سرویسکار در بازکردن لوله از دستگاه ژنراتور و فنر استفاده کرده است.

 

 اما برای استفاده از این دستگاه فنرهای زیادی با طول و قطر متفاوت وجود دارد. ما در این بخش انواع فنرها و کارآیی فنرزدن را به شما توضیح داده ایم. گفتنی است که لوله بازکنی کرج انواع فنر های گفته شده در این بخش را دارد و در خدمات لوله بازکنی کرج از این دستگاه ها و فنرها استفاده می کند.

 

1. فنر معمولی

از فنر معمولی در گرفتگی های جزئی استفاده می شود. این فنر برای گرفتگی های جزئی مانند مو، کاغذ، پارچه و … مناسب است و اگر این موارد داخل لوله گیر کرده باشند فنر معمولی میتواند آن را رفع کند. متراژ این فنر از 5 تا 8 متر می باشد.

 

در 90% درصد از مواقع گرفتگی لوله در کرج از فنر معمولی استفاده می شود هزینه این فنر برای بازکردن لوله حدود 150.000 تا 500.000 تومان می باشد.

 

2. فنر تراش

از فنر تراش در مواقعی که گرفتگی لوله شدید است. استفاده می کنیم این فنر میتواند موانع گیر کرده داخل لوله مانند سنگ، سیمان، گچ، رسوب و اشیاء سخت دیگر مانند مصالح ساختمانی را تکه تکه کرده و از بین ببرد.

 

این فنر معمولا همراه با سه نظام دستگاه ژنراتور استفاده می شود و اگر سه نظام دستگاه را درگیر فنر تراش دهیم و از آن برای باز کردن لوله استفاده نماییم، حدود 20 برابر قوی تر از فنر معمولی میتواند کار کند.

 

این فنر در متراژهای متفاوتی استفاده می شود و انواع مختلفی از این نوع فنر وجود دارد ولی رایج ترین آنها فنر تراش 20 متری می باشد. گرفتگی لوله ها اکثرا در کمتر از 20 متری لوله کشی ساختمان می باشد و این فنر میتواند آن را رفع نماید.

 

ولی اگر گرفتگی لوله در بیشتر 20 متری باشد از فنر تراش هایی 30 و 40 متری استفاده می شود این فنرها مخصوص مکان های خاصی است که به فنر بالای متر نیاز دارند. 

 

قیمت فنر تراش بسته به متراژ آن متفاوت است. اگر همراه با سه نظام استفاده شود به ازای هر قطعه سه نظام که مصرف شود، 320.000 تا 800.000 تومان به هزینه اضافه می شود و اگر متراژ فنر تراش بیش از 20 متر باشد حدود 1.500.000 تا 3.000.000 تومان هزینه دارد.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی کرج، کافیست به صورت شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود.

 

فنرزنی توالت در کرج:

سرویسکار در بازکردن لوله های توالت باید دقت کند که به کاسه توالت یا توالت فرنگی آسیب نرساند چون که جنس آنها از مواد شکننده ای است که باید برخورد ساده میتواند آسیب ببیند. فنرزدن در توالت ایرانی بسیار ساده است و خطرات کمتری نسبت به توالت فرنگی دارد و اکثرا گرفتگی آن هم نسبت به توالت فرنگی شدت کمتری دارد.

 

فنرزنی لوله حمام در کرج:

استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر برای بازکردن لوله حمام در کرج بسیار رایج تر از دستگاه تراکم هواست چون که فنرزدن به راحتی میتواند گرفتگی لوله حمام را برطرف و آن را باز کند.

 

فنرزنی لوله های آشپزخانه در کرج:

در برخی نقاط شهر کرج که بافت شهری فرسوده دارند، گرفتگی لوله آشپزخانه بیشتر از نقاط دیگر خانه است. دلیل آن هم در لوله کشی اشتباه ساختمان است. فنرزدن در لوله های آشپزخانه میتواند گرفتگی را رفع کرده و تا چند سال آن را برطرف کند.
لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی کرج بدون تخریب و کثیف کاری

موضوعی که برخی از مردم کرج برایشان مهم تر از بازکردن لوله است، رعایت اصول بهداشتی، انجام کار بدون تخریب و کثیفکاری می باشد که این موضوع را برای انتخاب لوله بازکن، بسیار مهم کرده است.

 

لوله بازکنی کرج در گام اول ارائه خدمات، یک شرط بسیار مهم برای سرویسکاران استخدامی خود گذاشته است و آن شرط این است که سرویسکاران را موظف کرده است کار را بدون کوچک ترین آسیب به لوله ها ساختمان، بدون تخریب دیوار و کف خانه و بدون کثیف کاری در محیط اطراف انجام دهند.

 

به همین دلیل است که سرویسکاران شرکت ما در انجام کار بسیار احتیاط و دقت می کنند و خدماتی را به مشتریان ارائه می کنند که 100% تضمینی است و ضمانت 6 ماهه را نیز از طرف شرکت لوله بازکنی کرج دارا می باشد.

 

اما چگونه میتوان تضمین کرد که به لوله آسیبی نمی رسد؟

 
اگر نگران این هستید که شاید فنر لوله بازکنی به لوله های منزل یا محل کارتان آسیبی می رساند، باید این را به شما بگویم که نگرانی شما پوچ و بیهوده است چون که فنر لوله بازکنی طوری طراحی شده است که در پیچ و خم لوله های حرکت کند و انعطاف بسیار زیادی را دارد که به همین دلیل میتوان تضمین کرد که هیچ آسیبی به لوله های ساختمان نمی رسد.
 

شماره لوله بازکنی کرج

 
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی کرج میتوانید با شماره (09194423475) به صورت شبانه روزی تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود. انجام کار بدون تخریب، بدون کثیف کاری، و 100% تضمینی می باشد.
لوله بازکنی کرج

استفاده از دستگاه تراکم هوا برای لوله بازکنی در کرج

حتما برای شما هم پیش آمده است که در برخی از موارد لوله بازکنی در کرج، گرفتگی بسیار شدید بوده باشد و فنر لوله بازکنی نتواند گرفتگی لوله را رفع نماید.

 

در این شرایط باید از دستگاه دیگری برای رفع گرفتگی لوله استفاده نماییم. اسم این دستگاه تراکم هوا یا همان (پمپ باد) می باشد. این دستگاه با مخزن هوایی که دارد میتواند فشار باد را در خود ذخیره کرده و آن را داخل لوله خالی کند.

 

نحوه استفاده از دستگاه تراکم هوا (پمپ باد)

 

در مرحله اول دستگاه را به پریز برق متصل می کنیم تا فشار باد را در مخزن خود ذخیره کند. بعد از متصل کردن دستگاه به برق، تمامی ورودی های اطراف گرفتگی لوله را با استفاده از پارچه یا دستمال می پوشانیم. توجه کنید که این پوشاندن ورودی ها باید بسیار محکم و سفت شود حتی می توانید با دست نیز پارچه را جلوی ورودی لوله ها نگه دارید.

 

بعد از پوشاندن ورودی لوله های اطراف گرفتگی، باید شلنگ دستگاه تراکم هوا را داخل آن لوله ای که درگیر گرفتگی شده است فرو کنید. بعد از این کار صبر کنید تا درجه فشار دستگاه پر شود پس از این که پر شد آن یکباره را داخل لوله خالی نمایید این کار را تا 3 مرتبه پشت سر هم تکرار کنید.

 

بعد از انجام این کار شلنگ دستگاه را از داخل لوله بیرون کشیده و با ریختن آب بررسی کنید که آیا گرفتگی لوله برطرف شده است یا نه اگر تا حدی بهبود یافته بود، چند بار دیگر عمل خالی کردن فشار باد داخل لوله را انجام دهید.

لوله بازکنی کرج

تخلیه چاه کرج

خدمات تخلیه چاه کرج در تمامی مناطق شهر کرج و استان البرز ارائه می شود برای استفاده از این خدمات کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین تانکر تخلیه چاه کرج را به محلتان اعزام کنیم.

 

تخلیه چاه در شهر کرج با تانکرهای 6000 و 12000 لیتری انجام می شود. تشخیص پر شدگی چاه، کار سختی نیس و شما با مشاهده چاه میتوانید تشخیص دهید که چاه پر شده است یا نه، و اگر پر شده بود نباید اطراف آن تردد کنید چون که بسیار خطرناک بوده و ممکن است مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورد.

 

از مهمترین موارد و نشانه های پر شدن چاه میتوان به مشاهده سوسک در اطراف چاه و لوله ها، دیدن نم در اطراف چاه یا دیواره های آن، شنیدن صدای آب، پیچیدن بوی بد در ساختمان و محل اطراف و از همه مهم تر بالا زدگی آب اشاره کرد که در صورت مشاهده هر کدام از این موارد میتوانید با لوله بازکنی کرج تماس بگیرید تا تانکرهای تخلیه چاه کرج را به محلتان اعزام کند.

 

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تخلیه چاه کرج

 
1. عمق و بزرگی چاه پر شده
2. فاصله محل مورد نظر شما از مرکز شهر
3. استفاده از تانکرهایی با حجم بالا در صورت نیاز
4. استفاده از مکنده های بزرگ تر در صورت نیاز
5. نیاز به خدمات مختلف از جمله لایروبی و فنرزنی
6. تخریب درب چاه و نصب مجدد آن در صورت نیاز
7. استفاده از مصالح ساختمانی برای ترمیم و بازسازی چاه
لوله بازکنی کرج

5 راهکار ساده برای از بین بردن بوی بد لوله ها

در این قسمت چند راهکار ساده برای از بین بردن بوی بد لوله‌های ساختمان و چاه را برایتان توضیح می‌دهیم:

 

1.تمیزی منظم:

 یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش بوی بد لوله‌ها، تمیز نگه داشتن آن‌ها است. از هر زمانی که حمام یا سینک را استفاده می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که پس از اتمام کارها، آب گرم داخل لوله‌ها بریزید تا کاملاً پاک و تمیز شود.

 

2.استفاده از محصولات ضد بو:

 محصولات ضد بوی خاصی برای لوله‌ها و سینک‌ها وجود دارند که می‌توانند بوی بد را از بین ببرند. استفاده از این محصولات پس از تمیز کردن لوله‌ها می‌تواند کمک کننده باشد.

 

3.باز کردن لوله‌ها:

 گاهی اوقات بوی بد از لوله‌ها به دلیل انسداد یا تراکم آب در آن‌ها ناشی می‌شود. استفاده از روش‌های خانگی یا شیمیایی برای باز کردن لوله‌ها می‌تواند موجب حل این مشکل شود.

 

4.تعمیر و نگهداری منظم: 

لوله‌ها و سیستم تخلیه باید به طور منظم بررسی و تعمیر شوند تا از ایجاد مشکلات بزرگ‌تری جلوگیری شود. لوله‌هایی که درست نگهداری نمی‌شوند ممکن است به مرور زمان بوی بدی تولید کنند.

 

5.استفاده از روش‌های طبیعی:

 برخی از روش‌های طبیعی مانند استفاده از سرکه، آب اکسیژنه، یا خلال‌های معطر می‌توانند به عنوان روش‌های خانگی برای از بین بردن بوی بد لوله‌ها موثر باشند.

 

با اجرای این راهکارها، می‌توانید بوی بد لوله‌ها را به حداقل برسانید و محیط ساختمان را بهتر و سالم‌تر کنید.

 

اگر درگیر مشکل گرفتگی لوله در شهر کرج شده اید میتوانید با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود.

چرا لوله ساختمان ما گرفته است؟

سوالی که همه مشتریان شرکت ما از لوله بازکن ها می پرسند این است که چرا لوله ساختمان ما گرفته شده است. در جواب اما دلایل زیادی برای گرفتگی لوله وجود دارد.

 

بدون شک، اطلاع از دلایلی که می‌تواند منجر به گرفتگی لوله‌ها شود، از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه به 6 دلیل اصلی که ممکن است باعث گرفتگی لوله‌های ساختمان شود، اشاره می‌کنیم:

 

1.تراکم مواد غذایی:

 یکی از دلایل اصلی گرفتگی لوله‌ها، تراکم مواد غذایی ناشی از دفع مانده‌های غذایی به لوله‌ها است. این مواد می‌توانند به دیواره‌های لوله‌ها چسبیده و به تدریج قطر لوله را تنگ تر کنند، که منجر به انسداد لوله‌ها می‌شود.

 

2.روغن‌ها و چربی‌ها:

 استفاده از روغن‌ها و چربی‌ها در طبخ غذاها ممکن است باعث ریختن این مواد به لوله‌ها شود و در نتیجه، به تراکم و گرفتگی لوله‌ها منجر شود.

 

3.مواد غیرقابل حل:

 استفاده از موادی مانند سفید کننده‌ها، داروها، یا مواد شیمیایی دیگری که غیرقابل حل هستند می‌توانند به دیواره‌های لوله‌ها چسبیده و باعث مسدود شدن آن‌ها شوند.

 

4.کاغذ و لوازم بهداشتی:

 استفاده بیش از حد از کاغذ توالت یا لوازم بهداشتی دیگر می‌تواند منجر به انسداد لوله‌ها شود و مواد دیگری که به آنها چسبیده‌اند را نیز با خود به لوله‌ها بکشد.

 

5.ریشه‌های درختان:

 در برخی موارد، ریشه‌های درختان می‌توانند به داخل لوله‌های فاضلاب نفوذ کرده و آنها را مسدود کنند.

 

6.ریختن مواد ناخالص: 

استفاده از لوله‌های فاضلاب برای دفع مواد ناخالص مانند خاک و شن در صنایع ساختمانی می‌تواند باعث ایجاد گرفتگی لوله‌ها شود.

 

این دلایل اصلی می‌توانند به گرفتگی لوله‌های ساختمان منجر شوند. با رعایت بهداشت و استفاده متعادل از لوله‌ها، می‌توان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد و سیستم فاضلاب را بهینه نگه داشت.

لوله بازکنی کرج در چه مناطقی ارائه می شود؟

خدمات لوله بازکنی در تمام مناطق استان البرز و شهر کرج ارائه می شود برای اطلاع دقیق تر از این موضوع ما لیست مناطقی از استان البرز و شهر کرج را که لوله بازکنی کرج در آن منطقه خدمات لوله بازکنی کرج را ارائه کرده است در این بخش قرار داده ایم:

 

1.عظیمیه  2.کوی مدرس  3.شهرک فرهنگیان  4.شهرک اوج  5.شهرک فرهنگیان  6.شهرک امام رضا  7.حسن آباد  8.شهرک جهازیها  9.شهرک بهداری  10.شهرک آسمان  11.شهرک بهارستان  12.اشتراکی شمالی  13.محمودآباد  14.سیاه کلان  15.باغستان

 

16.باغستان غربی  17.شهرک بیدار چشمه  18.شهرک البرز1  19.شهرک البرز2  20.شهرک البرز3  21.چنارک  22.اشتراکی جنوبی  23.اسلام آباد  24.میدان شهدا  25.جهانشهر  26.چارصد دستگاه  27.چهارراه طالقانی  28.میدان جمهوری اسلامی  29.کوی اتحاد  30.خیابان ابوذر

 

31.فاز یک گوهردشت  32.ملکشاه  33.رجائی شهر  34.فلکه دوم گوهردشت  35.فاز دوم گوهردشت  36.فاز سه گوهردشت  37.صوفی آباد  38.شهرک ظفر  39.شهرک کوثر  40.شهرک یاس  41.یاس شمالی  42.بنیاد  43.شهرک شهید احسانی نژاد  44.حصارک بالا  45.شهید رجایی

 

46.شهرک شهرداری  47.شهرک رازی  48.شاهین ویلا  49.جواد آباد  50.کوی قائم  51.اوقافی  52.سه باندی  53.کوی کارمندان شمالی  54.کوی کارمندان جنوبی  55. 45متری گلشهر  56.دهقان ویلا اول  57.دهقان ویلا دوم  58.گلشهر  59.کرج نو  60.کوی گلها

 

61.حصارک  62.شهرک لاله  63.شهرک پردیسان گلشهر  64.شهرک چمران  65.شهرک مترو  66.شهرک بهاران  67.شهرک استادان  68.شهرک دریا  69.میدان الغدیر  70.گلشهر ویلا  71.مهرویلا جنوبی  72.مهرویلا شمالی  73.دولت آباد  74.شهرک ولی عصر  75.ابوسعید

 

76.میدان شهید فهمیده  77.اصفهانی ها  78.شهرک فهمیده  79.مجتمع مسکونی معصومیه  80.قلمستان  81.مصباح  82.حصار  83.خلج آباد  84.کلاک بالا  85.شهرک جهان نما  86.کلاک پایین  87.شهرک خاتم النبیا  88.زرکان نو  89.بلوار آخوندی  90.ذوب اهن

 

91.فردیس  92.سرآسیاب  93.مارلیک  94.شهرک سپاه  95.قلعه فرامرز  96.خوشنام  97.شهرک شقایق  98.شهرک گلها  99.فرخ آباد، شهرک جامی  100.فرامرزیه  101.شهرک طلاییه  102.قریشی  103.شهرک ناز  104.مشکین دشت  105.شهرک دهکده، خیام غربی

 

106.خیام شرقی  107.نسترن شرقی و غربی  108.سه راه حافظیه فردیس  109.شهرک طالقانی  110. 16متری امام خمینی  111.حافظیه  112.اهری  113.پیک  114.شهرک منظریه  115.شهرک هفده شهریور  116.شهرک ارم  117.شهرک گلستان فردیس  118.شهرک وحدت  119.هفت جوی  120.ملارد

 

121.شهرک جعفریه، شهرک مریم، شهرک المهدی  122.اندیشه فاز یک  123.اندیشه فاز دو  124.اندیشه فاز سه  125.اندیشه فاز چهار  126.اندیشه فاز پنج  127.اندیشه فاز شش  128. شهرک کوثر  129.شهرک صدف  130.شهرک شاهد، شهرک وائین، شهرک عباس پور، شهرک کاروان، شهرک

 

 تندگویان، شهرک مهرآباد، 131.محمدشهر  132.کوی بهار  133.مهرشهر  134.شهرک ویلایی کمرگ  135.فاز یک مهرشهر

136.فاز 3 مهرشهر  137.فاز 3 مهرشهر  138.فاز 4 مهرشهر  139.شهرک نهال و بذر  140.حسین آباد  141.اکبرآباد  142.احدآباد  143.کوی فرهنگ  144.اخگرآباد  145.رجب آباد  146.شعبان آباد  147.ملک آباد  148.اسدآباد  149.شهرک ولیعصر (آق تپه)  150.کوی مهر

 

151.کوی زنبق  152.ساماندهی  152.شهرک نور مهرشهر  153.کیانمهر  154.قزلحصار  155.مهدی آباد  156.شهرک دانشگاه  157.شهرک ابریشم  158.شهرک سهرابیه  159.چهارباغ   160.خرم دشت  161.پیشاهنگی  162.شهرک گلدشت  163.شهرک امیرالمومنین  164.کمالشهر  165.شهرک جهان آرا

 

166.شهرک رضوانیه، خیابان صدریه  167.شهرک الهیه  168.کوی یاران  169.شهرک سهیلیه  170.شهرک افشاریه 171.شهرک اقدسیه  172.کوی بهروز  173.سیف آباد خالصه، گلسار، تهران دشت  174.کردان  175.نظرآباد  176.هشتگرد  177.شهر جدید هشتگرد  178.کوهسار  179.مسکن مهر نظرآباد  180.شهرک صنعتی نظرآباد

 

181.گوهردشت  182.ماهدشت  183.صفادشت  184.کهریزک  185.شهرک امید  186.اشتهارد  187.تنکمان  188.بختیار  189.اقبالیه  190.بعثت  191.بام کرج  191.سعیدآباد  192.دهکده جهان نما  193.مهردشت  194.امیرآباد  195.ارغش آباد  196.راشته  197.احمدآباد  198.گرمدره  199.قلعه سالار  200.کوهک

 

خدمات لوله بازکنی کرج در تمام 200 نقطه گفته شده در بالا به صورت 100%تضمینی ارائه می شود. لوله بازکن های ما در تمام مناطق گفته شده فعالیت می کنند.

 

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی کرج، میتوانید شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل شما اعزام شود. انجام کار بدون تخریب، کثیفکاری و 100% تضمینی می باشد.

لوله بازکنی کرج

در شهر کرج و استان البرز چه خدماتی ارائه می شود؟

در استان البرز و شهر کرج خدماتی دیگری هم ارائه می شود که بعضی از این خدمات مرتبط با لوله بازکنی هستند و ممکن است که زمانی به این خدمات در شهر کرج نیاز داشته باشید.

 

1. تشخیص ترکیدگی لوله در کرج

سرویسکاران ما به سرعت به محل شما اعزام می شوند و بررسی می کنند که آیا لوله های شما دچار شکستگی شده اند یا نه و اگر این اتفاق ناگوار افتاده باشد لوله را تعمیر و بازسازی می کنند. این خدمات را لوله بازکنی کرج انجام می دهد.

 

2. تخلیه چاه کرج

اگر به خدمات تخلیه چاه در کرج نیاز دارید میتوانید با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین تانکر به محل شما اعزام شود. این خدمات با تانکرهای 6000 و 12000 لیتری انجام می شود و برای تخلیه مکان هایی مانند استخر، حوض و مکان هایی که درگیر آب گرفتگی شده اند از پمپ های 2 و 3 اینچی استفاده می شود.

 

3. حفر چاه دستشویی و فاضلاب در کرج

حفر چاه های دستشویی و فاضلاب در متراژ 3 تا 8 متر انجام می شود در حفر این نوع از چاه ها باید دقت کرد که در پایین چاه باید انبار چاهی درست شود که زود پر نشود این خدمات را لوله بازکنی کرج زیر نظر گروه فنی خدماتی کاجینو انجام می دهد.

 

4. لوله کشی آب و فاضلاب در کرج

اگر در خانه یا محل کارتان به یک لوله کش حرفه نیاز دارید که بتواند کار را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی انجام دهد میتوانید از خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در کرج استفاده نمایید.

 

5. نصب توالت فرنگی و ایرانی در کرج

این خدمات به صورت فوری انجام می شود و سرویسکاران ما بعد از اعزام به محل شما، مکان نصب توالت را بررسی کرده و کار را به صورت تضمینی برایتان انجام می دهند.

 

6. مبل شویی کرج

خدمات مبل شویی در کرج نیز به صورت فوری و سریع ارائه می شود. به طوری که سرویسکار ما به سرعت به محلتان اعزام شده و کار را بدون رنگ دادگی، کثیف کاری و 100% تضمینی برایتان انجام می دهد.

 

هر زمان که به این خدمات در سطح استان البرز و شهر کرج نیاز داشتید، میتوانید با شماره (09194423475) تماس شبانه روزی بگیرید تا سرویسکار به محلتان اعزام شود.

 

برای اطلاع از خدمات دیگری که گروه فنی خدماتی کاجینو در شهر کرج ارائه می کند کافیست کلمه کاجینو را در گوگل کروم سرچ کنید یا بر روی این کلمه (کاجینو) کلیک کنید.

 

گروه فنی خدماتی کاجینو ارائه دهنده تمامی خدماتی است که در بالا گفته شده و این خدمات زیر نظر گروه فنی خدماتی کاجینو انجام می شود. این گروه سعی دارد در آینده بسیار نزدیک خدمات بسیار زیادی را برای استفاده مشتریان به شهر کرج و استان البرز اضافه نماید.

 

ایمیل: info@kajinoo.com

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی کرج، کافیست با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول

در زمان استفاده از خدمات لوله بازکنی کرج ممکن است سوالاتی برایتان پیش بیاید. در این بخش ما سوالات پر تکرار در زمینه لوله بازکنی کرج را پاسخ داده ایم اگر شما سوالی غیر از موارد زیر در ذهن خود دارید میتوانید با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس شبانه روز برقرار کنید.

قیمت لوله بازکنی کرج چقدر است؟
قیمت لوله بازکنی کرج با توجه به نوع ، شدت و میزان گرفتگی لوله متفاوت است. ولی نگران قیمت نباشید تمامی قیمت ها زیر قیمت همکاران ارائه می گردد.
آیا لوله بازکنی کرج در تمام روز فعال است؟
بله لوله بازکنی کرج شبانه روزی در تمامی روزهای سال فعال است.
آیا لوله بازکنی کرج تضمینی است؟
بله 100% تضمینی گرفتگی لوله هارا باز میکنیم و برای اطمینان آن را جلوی شما تست میکنیم پس خیالتان راحت باشد.
آیا بازکردن لوله با دستگاه فنر برقی تخریب و کثیف کاری دارد؟
خیر. ما در لوله بازکنی کرج به شما قول می دهیم کار را بدون کثیف کاری برای شما انجام دهیم.
لوله آشپزخانه ما گرفته است چکار کنیم؟
نگران نباشید گاهی اوقات این اتفاق رخ میدهد و نیاز به متخصص لوله بازکنی دارد لوله بازکن های ما با بیش از 15 سال سابقه این مشکل را برای شما حل میکنند کافیست فقط با این شماره (09194423475) تماس بگیرید.
مدت زمان رسیدن لوله بازکن چقدر است؟
بسیار کم است. چون که لوله بازکنی کرج در تمام نقاط شهر کرج سرویسکار دارد به محض تماس شما با شماره (09194423475) نزدیکترین سرویسکار به محل شما اعزام میشود که زیر 30 دقیقه زمان میبرد.
مدت زمان رسیدن لوله بازکن به روستاهای کرج چقدر است؟
مدت زمان رسیدن لوله بازکن به روستاهای کرج (حداکثر 60 کیلومتر) حدود 2 ساعت است. اگر شما در روستا ساکن هستید میتوانید با شماره (09194423475) برای اعزام لوله بازکن تماس شبانه روزی برقرار کنید.
خدمات لوله بازکنی در چه شهرهای از استان البرز ارائه می شود؟
خدمات لوله بازکنی در تمام نقاط استان البرز از جمله شهرهای کرج، هشتگرد، نظرآباد، ماهدشت، اشتهارد و تمامی روستاهای استان البرز انجام می شود.
چگونه درخواست لوله بازکن را بدهم؟
برای اعزام شبانه روزی لوله بازکن کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید.