تخلیه چاه قیدار

برای استفاده از تخلیه چاه قیدار میتوانید شبانه روزی با شماره (09194423475) تماس بگیرید. تخلیه چاه قیدار با تانکرهای 6000 و 12000 لیتری انجام می شود.

خدمات تخلیه چاه قیدار، در تمام مناطق شهرستان خدابنده و حومه آن فعال بوده و به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

تخلیه چاه قیدار

زمان اعزام تخلیه چاه

1 ساعت

زمان انجام کار تخلیه چاه

30 دقیقه

ساعت و روزهای کاری

شبانه روزی و بدون تعطیلی

قیمت تخلیه چاه قیدار

زیر قیمت همکاران

مراحل و نحوه تخلیه چاه در قیدار

1. تماس و هماهنگی با پشتیبانی
در مرحله اول با شماره های اعلامی تماس میگیرید و درخواست اعزام تانکر تخلیه چاه را می کنید. در تماس تلفنی لازم است تانکر مورد نیاز با حجم مورد نیاز را به پشتیبانی اطلاع دهید.همچنین برای اعزام سریع تخلیه چاه قیدار، آدرس دقیق محل خود را به پشتیبانی سایت بدهید.
2. هماهنگی برای اعزام تخلیه چاه قیدار به محل شما
اگر با پشتیبانی سایت تماس گرفته و درخواست تخلیه چاه را بدهید هماهنگی با شما صورت میگیرد. معمولا زمان رسیدن تانکر تخلیه چاه به محل، بعد از تماس شما 1 تا 2 ساعت می باشد.
3. اعزام نزدیکترین تانکر تخلیه چاه به محل شما
بعد از تماس شما تانکری که نزدیکتر به محل شما است را اعزام میکنیم. این موضوع به انجام کار و تسریع در حل مشکل شما کمک میکند.
4. بررسی چاه
بعد از رسیدن تانکر تخلیه چاه قیدار به محل شما ، شدت پر شدگی چاه را بررسی کرده و به شما اعلام میکند. در نظر داشته باشید سرویسکارهای تخلیه چاه قیدار بیش از 15 سال تجربه و تخصص در زمینه تخلیه چاه قیدار را داشته و این موضوع در تخلیه مناسب چاه به آن ها کمک می کند.
6. تخلیه چاه با استفاده از تانکرهای 6000 و 12000 لیتری
تانکر تخلیه چاه بعد از انتخاب محل مناسب برای قرار گیری تانکر، اقدام به تخلیه کردن چاه و خالی کردن آن می کند. این کار با استفاده از تانکرهایی با حجم 6000 و 12000 انجام می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد تخلیه چاه قیدار

خدمات تخلیه چاه قیدار

این خدمات با استفاده از تانکرهای 6000 و 12000 لیتری و با استفاده از پمپ‌های لجن‌کش و مکنده انجام می‌شود. اگر چاه فاضلاب دارای رسوبات و جامدات باشد، خدمات لایروبی نیز با نیروی انسانی انجام می‌شود. در این فرآیند، دیواره و کف چاه تراشیده و تخلیه می‌شود، که این اقدام باعث می‌شود چاه بزرگتر و دیرتر پر شود.

 

 پیدا کردن دهانه چاه

گروه کاجینو با تیمی مجرب و تجربه‌دار در زمینه تخلیه چاه قیدار، خدماتی حرفه‌ای و با کیفیت ارائه می‌دهد. این تیم با استفاده از دانش و تجربه خود، به سرعت و با دقت مکان چاه و دهانه آن را پیدا می‌کند و در این خدمات کارهایی مانند پیدا کردن درب چاه، تخلیه چاه، و لایروبی چاه را انجام می دهد.
 

باز و بسته کردن درب چاه

بدون شک، این یک افکار رایج است که برای باز و بسته کردن درب چاه نیاز به تخصص فنی خاصی نیست و ممکن است این کار توسط کارگران عمومی انجام شود. اما واقعیت این است که کار باز و بسته کردن درب چاه نیاز به دقت و تجربه دارد، زیرا این کار ممکن است با خطراتی همراه باشد. یکی از خطرات اصلی این کار، خطر سقوط کارگر به داخل چاه است که می‌تواند به آسیب‌های جدی و حتی مرگبار منجر شود. به همین دلیل، انجام این کارها توسط افراد با تجربه و آگاهی کافی از موارد ایمنی و فنی، ضروری است.
 
روش تخلیه چاه در قیدار:استفاده از پمپ لجن کش و مکنده ✅
حجم تانکر تخلیه چاه:6000 و 12000 لیتری ✅
نوع تخلیه:تخلیه آب و فاضلاب با هم ✅
ساعات کاری:شبانه روزی بدون تعطیلی ✅
تلفن همراه:09194423475 ✅

زمان مناسب برای تخلیه کردن چاه فاضلاب

زمان مناسب برای تخلیه چاه یکی از موارد مهمی است که ما همیشه به مشتریانمان اخطار می دهیم. چون که میتواند خطرات احتمالی مانند ریزش چاه و نشست آن را در بر داشته باشد.

 

نشانه های پر شدن چاه فاضلاب و زمان مناسب برای تخلیه چاه در قیدار

 

نشانه هایی برای تشخیص پر شدن چاه فاضلاب وجود دارد که برخی از این نشانه ها آگاه نیستند و ما در این مقاله سعی کرده ایم نشانه های مهم پرشدن فاضلاب را به شما معرفی کنیم.

 

1. بوی بد چاه فاضلاب

چاه های فاضلاب چون که در طول مدت از پسمانده های مواد غذایی، میوه جات و غیره پر می شوند، دارای گازهایی بسیار بد بو هستند این گاز ها از طریق سیستم لوله کشی به بیرون هدایت می شوند و بوی بد را ایجاد می کنند.

 

زمانی که فاضلاب چاه خالی و کم بوده باشد گاز حجم کم و بوی کمی دارد ولی اگر چاه نیمه پر و کاملا پر شود، بوی این گاز ها بسیار شدید است و اولین نشانه برای تخلیه کردن چاه فاضلاب بوی بد است.

 

2. نم و رطوبت زمین و دیوار اطراف چاه فاضلاب

چاه‌هایی که به دلیل حجم بالای فاضلابشان پر می‌شوند، به دلیل وجود فاضلاب زیاد، دارای رطوبت زیادی هستند. این رطوبت، به دلیل اینکه تمام آن جذب خاک نمی‌شود، می‌تواند به وسیله دیواره‌ها، زمین، موزاییک و اطراف چاه جذب شود. اگر شما مشاهده کنید که دیواره‌ها، زمین یا اطراف چاه نم داده، به این معناست که چاه پر شده است و باید از تانکر تخلیه چاه برای خالی کردن فاضلاب استفاده کنید.

 

3. شنیدن صدای آب

ساختار چاه فاضلاب به این گونه است که وقتی حجم چاه کم است صدایی به گوش نمی رسد ولی وقتی که نیمه پر یا به طور کامل پر می شود، هنگام تخلیه آب صدایی از درون چاه به گوش می رسد. باید بدانید این صدای یکی از نشانه های اصلی پرشدگی چاه های فاضلاب است.

 

4. بالا زدن فاضلاب از لوله ها

یکی از راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب بالا زدن آب و فاضلاب از لوله های کفشور، توالت، حمام، حیاط و … می باشد ولی این مورد میتواند گول زننده باشد. بهتر است اگر درگیر این مشکل شدید ابتدا از لوله ای که فاضلاب از آن بالا زده فنر بزنید و اگر رفع نشد میتوانید تشخیص دهید که چاه فاضلاب شما پر شده است.

 

برای اطلاع از فنرزنی در قیدار و شهرستان خدابنده میتوانید مقاله خدمات لوله بازکنی در قیدار را مطالعه کنید و در صورت نیاز به این خدمات، با کارشناس مربوط تماس بگیرید.

قیمت تخلیه چاه در قیدار

قیمت تخلیه چاه قیدار، بستگی مواردی مانند حجم فاضلاب، نوع چاه (جزبی یا سپتیک)، نیاز به لایروبی چاه، کندن درب چاه، پیدا کردن محل درب چاه و … دارد.

 

بعضی از افراد دنبال تخلیه چاه بدون خرابی هستند که باید این را در نظر داشته باشید تخلیه چاه بدون تخریب اصلا وجود ندارد مگر اینکه محل چاه دقیقا زیر توالت باشد یعنی با وارد کردن لوله تانکر بتوان آن را تخلیه نمود.

 

در مورد اطلاع از نرخ تخلیه چاه قیدار باید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا با کارشناسان ما صحبت کنید تا قیمت تخلیه چاه قیدار را به اعلام نمایند.

 

در نطر داشته باشید که قیمت تخلیه چاه های دستشویی، توالت، حمام، حیاط و… هیچ فرقی با یکدیگر ندارند اما اگر تخلیه چاه فاضلاب، بیمارستانی باشد امکان افزایش هزینه وجود دارد.

 

ارائه خدمات تخلیه چاه در شهرستان خدابنده

اگر در شهرستان خدابنده و حومه آن به خدمات تخلیه چاه نیاز دارید کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین تانکر تخلیه چاه خدابنده به محل شما اعزام شود.

 

خدمات تخلیه چاه انجام شده در شهرهای اطراف قیدار

خدمات تخلیه چاه در شهرهای نزدیک و روستاهای شهرستان خدابنده به صورت شبانه روزی ارائه می شود برخی از تانکرهایی که در شهرهای شهرستان خدابنده خدمات تخلیه چاه را انجام می دهند به شرح زیر است:

 

تخلیه چاه زرین رود

تخلیه چاه گرماب

تخلیه چاه سجاس

تخلیه چاه کرسف

تخلیه چاه گل تپه

تخلیه چاه سهرورد

تخلیه چاه محمودآباد

 
این خدمات همراه با تخلیه چاه قیدار به صورت شبانه روزی انجام می شود اگر به تخلیه چاه در شهرستان خدابنده و حومه آن نیاز دارید میتوانید با شماره (09194423475) تماس بگیرید تا نزدیکترین تانکر تخلیه چاه، به محل شما اعزام شود.
 

خدمات لوله بازکنی در قیدار و حومه آن

 لوله بازکنی یکی از خدماتی است که در کنار خدمات تخلیه چاه، در شهرستان خدابنده و حومه آن انجام می شود. برای اطلاع از نحوه اجرای خدمات لوله بازکنی قیدار میتوانید عبارت لوله بازکنی قیدار کاجینو را در گوگل جستجو کنید و یا بر روی کلمه (لوله بازکنی قیدار) کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی، و تخلیه چاه در قیدار کافیست با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول

در زمان استفاده از خدمات تخلیه چاه قیدار ممکن است سوالاتی برایتان پیش بیاید. در این بخش ما سوالات پر تکرار در زمینه تخلیه چاه قیدار را پاسخ داده ایم اگر شما سوالی غیر از موارد زیر در ذهن خود دارید میتوانید با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس شبانه روز برقرار کنید.

قیمت تخلیه چاه قیدار چقدر است؟
قیمت تخلیه چاه در شهر قیدار با توجه به مسافت طی شده تانکر متفاوت است. ولی نگران هزینه نباشید تمامی قیمت ها زیر قیمت همکاران ارائه می گردد.
آیا تخلیه چاه قیدار در تمام روز فعال است؟
بله تانکر تخلیه چاه خدابنده شبانه روزی در تمامی روزهای سال فعال است.
آیا تخلیه چاه قیدار تضمینی است؟
بله 100% تضمینی، چاه را خالی کرده و شما را از بوی بد و مشکلات دیگر آن خلاص می کنیم.
چاه توالت ما پر شده است چیکار کنیم؟
نگران نباشید گاهی اوقات این اتفاق رخ میدهد و نیاز به تخلیه کردن چاه دارد. سرویسکارهای تخلیه چاه قیدار ما با بیش از 15 سال سابقه این مشکل را برای شما حل میکنند کافیست فقط با این شماره (09194423475) تماس بگیرید.
مدت زمان رسیدن تانکر چقدر است؟
مدت زمان رسیدن تانکر تخلیه چاه به شهر قیدار حدود 1 ساعت می باشد. همچنین مدت زمان رسیدن به شهرهای دیگر شهرستان خدابنده و روستاهای آنها حدود 2 ساعت زمان می برد.
چگونه درخواست اعزام تانکر تخلیه چاه قیدار را بدهم؟
برای اعزام شبانه روزی تانکر کافیست با شماره (09194423475) تماس بگیرید.